56% więcej Bankomatów Bitcoin na świecie w ciągu roku

W zasadzie to w przeciągu dwunastu ostatnich miesięcy liczba bankomatów aktywnych Bitcoina wzrosła dokładnie o pięćdziesiąt sześć procent. Chociaż w rzeczywistości to samo rozprzestrzenianie się bitomatów wpływa niekoniecznie na przyjmowanie właśnie BTC poprzez społeczność, to pomaga ona jak najbardziej w normalizacji dalszej tej właśnie kryptowaluty w oczach publicznej opinii.

O czym zaraz przeczytamy? Jakie tematy chcielibyśmy poruszyć w tym krótkim artykule? Na pewno przedstawimy Państwu, że Bitomatów jest coraz to więcej. Jednych to dziwi, a inni już zdążyli się do tego przyzwyczaić. Wyjaśnimy także dlaczego używa się bankomatów BTC oraz kto tak naprawdę ich używa? Na sam koniec zajmiemy się pozytywnym wpływem na publiczną opinię.

Wzrasta znacznie liczba bitomatów

Zgodnie ze wszelkimi danymi, które zostały opublikowane przez CoinATMRadar na całej w zasadzie ziemskiej kuli jest obecnie dokładnie 6 387 bankomatów Bictoina. W roku ubiegłym zaledwie to było 4102 bitomatów. Z kolei zaś jakieś trzy lata temu ta liczba wynosiła tylko i wyłącznie 2058. Właśnie od tamtego czasu aż do dzisiaj ilość wszystkich tych bankomatów BTC aż wzrosła trzykrotnie.

Bardzo ciekawe jest także to, że większość bitomatów się znajduje na terenie właśnie Stanów Zjednoczonych. Na obecną chwilę jest ich tam dokładnie 4221. Stanowi to przyrost ogromny. Co ciekawe jeszcze rok wcześniej było to jedynie 2296 bankomatów Bitcoina. Nie wszystkie kraje jednak zwiększyły liczbę właśnie bitomatów. Przykładem jest chociażby Australia. W roku 2019 miała ona ich dokładnie na swoim terenie 258, a obecnie pozostało już tylko 184 urządzeń tych.

Kto bankomatów BTC używa oraz dlaczego?

Jeśli chodzi o bankomaty Bitcoina, to z całą pewnością cieszą się ona największą popularność pośród osób, które sobie ceną samą szybkość dokonywania transakcji. Jednak nie jest to dobre rozwiązanie, gdy wchodzą w grę duże kwoty. Po pierwsze to tak naprawdę każdy taki bitomat ma jednak swoje limity, a po drugie na użytkownika jest nakładana naprawdę wysoka transakcyjna opłata.

Według raportu, który został wydany dokładnie przez CBS News koszt średni, jaki by poniosły osoby, które korzystają z bankomatów Bitcoina w roku 2017 wyniósłby aż dziewięć procent. Takie wysokie sumy skutecznie zniechęcają naprawdę znaczną część osób do niczego innego jak do kupna oraz do sprzedaży kryptowalut w tychże urządzeniach.

Niezmiernie pozytywny wpływ na publiczną opinię

Chociaż opłaty są pobierane podczas dokonywania transakcji jak najbardziej mogą się przekładać na samą częstotliwość użytkowania bitomatów. Ich samo rozmieszczenie w bardzo różnych zakątkach świata ma wpływ niezmiernie pozytywny na samą społeczność. Okazuje się wszakże jej dużo większa część nie wiedziała dotychczas, czym dokładnie jest Bitcoin.

Bankomaty BTC wzbudzić mogą bardzo dużą ciekawość w naprawdę wielu osobach, a co za tym idzie  je skłonić do wyszukiwania coraz to większej ilości informacji na temat konkretnego Bitcoina. Ludzie, którzy jak na razie byli karmienie tylko i wyłącznie kłamstwami o tym, że właśnie kryptowaluty jedynie służą do prania brudnych pieniędzy czy też kupna towarów nielegalnych lub też usług w Internecie, są jak najbardziej w stanie poznać je z zupełnie innej i to na dodatek z nowej perspektywy. Jak widzimy na całe szczęście świadomość ludzi wzrasta i co za tym idzie jak najbardziej ludzie zaczynają już mieć swoje własne zdanie dotyczące kryptowalut. W związku z tym kończy się era kłamstw i pomówień.

Ludzie są na bieżąco ze wszelkimi informacjami dotyczącymi bitcoina oraz innych kryptowalut. Rynek kryptowalut ma to siebie, że musimy być z nim na bieżąco. W innym wypadku pozostaje z tyłu, a rynek ten ma do siebie, że niesamowicie rozwija. Nie możemy w związku z tym przegapić żadnego ważnego wydarzenia. Zapamiętajmy sobie to doskonale. Bitcoin News to wszelkie nowe wiadomości, które w inwestowaniu w krypowaluty mogą się przydać.

Previous ArticleNext Article
KopanieBitcoin.pl to jeden z kolejnych serwisów dla, którego przygotowuje publikacje. Moje artykuły najcześciej opierają się o newsy z Polski i Świata. Codziennie publikuje od 2 do 5 newsów na największych Polskich serwisach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Libra zmieni całkowicie oblicze sektora płatności

Okazuje się, że kryptowaluta od Facebooka ma ogromne szanse na zrewolucjonizowanie systemu finansowego. Jak twierdzą analitycy kryptowalutowej giełdy o nazwie Biance, po wstrzymaniu ostatnim krypto-projektu Facebooka, Libra ma zmienić całkowicie samo oblicze sektora płatności. Wnioski takie zostały wysunięte po analizie dogłębnej najnowszej „Białej księgi” tak zwanego Whitepapera.

Czy Libra zrewolucjonizuje sektor płatności?

W niedawnym raporcie, który się pojawił i został wystosowany przez analityków Biance dowiedzieliśmy się, że Libra może to samo zrobić dla znanego systemu płatności, co na przykład dla przemysłu kosmicznego zrobiła firma SpeceX.

Zaproponowane porównanie przez Binance Research wskazuje, iż Libra radykalnie może zmienić sam sektor płatności, oferując dużo szybszy czas realizacji oraz także ogólną samą szybkość transakcji.

Ponadto, jak raport wskazuje istnieje naprawdę bardzo mało systemów płatniczych, a większość z nich obsługiwana jest przez centralny bank oraz ma jedynie regionalny zasięg. Doprowadziło to do jego porównawczej notatki SpaceX. Jako globalna waluta, Libra ma naprawdę dużo większy zasięg, a zatem jednocześnie także potencjał.

Binance Research się zagłębić w najnowszą księgę białą Libry, wydając raport z jakiego wynika, że rozwiązania, które zaproponowane przez Facebooka znacząco mogą zmienić nam znany do tej pory system płatności.

Sama korzyść z emisji dostępnych szeroko, pieniędzy programowalnych zainicjowały już naprawdę wielorakie zwiększenie samej wydajności .

Nie za różowa przeszłość

Libra tak naprawdę nie ma za sobą przeszłości zbyt „różowej”. Mogliśmy o tych wszystkich kłopotach bardzo dużo przeczytać. W zasadzie byliśmy każdego dnia bombardowani newsami. Czekaliśmy z dużą niecierpliwością jak to wszystko się skończy i do czego to doprowadzi. Obecnie jesteśmy już bliżej rozwiązania wszystkich kłopotów i przedstawienia jakby projektu od nowa.  Nie możemy zapominać o tym, projekt ten napotkał naprawdę na bardzo duże przeszkody dokładnie w roku ubiegłym. W rzeczywistości bezpośrednio po wydaniu pierwszej księgi białej w czerwcu roku ubiegłego, wszelkie regulacyjne organy zainteresowały się szybko sprawą i wstrzymały realizację projektu podczas całego szeregi sądowych rozpraw. Jednak Libra dokonała kilku znaczących zmian w swoich planach. Po prostu wydaje się, że wsłuchała się we wszystkie wskazówki, które płynęły ze strony organów regulacyjnych. Wskazane to zostało w raporcie Binance’a.

Misją tak naprawdę Libry jest samo umożliwienie stworzenia bardzo prostej globalnej waluty oraz także finansowej infrastruktury. Daje ona prawa miliardom ludzi. Możemy to wszystko przeczytać w białej księdze.

Powołując się na białą księgę najnowszą Libry, Binance Research wskazało dokładnie trzy elementy podstawowe tego przedsięwzięcia. Chodzi w rzeczywistości o łańcuch blokowy Libry, Monety Libry, a do tego organ niezależny zarządzający, który jest znany jako Libra Association.

Bitcoin Evolution – Oprogramowanie do grania na Bitcoin

Prestiżowe nagrody, pozytywne opinie i rekomendacje mówią jedno – Bitcoin Evolution jest prawdziwą innowacją w inwestycyjnym świecie! Już teraz dołącz do grona osób, które nie przespały swojej szansy i zrób piewszy krok, który pozwoli Ci w krótkim czasie radykalnie zwiększyć swoje zarobki, poświęcając na to zaledwie kilka minut dziennie. Wszystko za sprawą jednej, prostej w obsłudze aplikacji – zobacz, “z czym to się je?”.

Czym jest kryptowaluta Bitcoin?

Sprawdź jak działa platforma – Tutaj bezpłatna rejestracja 

Bitcoin to waluta cyfowa wprowadzona na rynek w 2009 roku. Jest ona metodą płatności niepodlegającą żadnym opóźnieniom, opłatom transakcyjnym i nadzorowi rządów. Przede wszystkim jednak, Bitcoina wykorzystuje się jako formę inwestycji – i to takiej, która wyróżnia się spośród tradycyjnych produktów inwestycyjnych, ponieważ stwarza możliwości stopy zwrotu rzędu kilkuset procent nawet w ciągu kilku dni! Takiej okazji nie było od czasu wielkiego kryzysu gospodarczego w 1929 roku, zapoczątkowanego przez tzw. “czarny czwartek”.

Jak wykorzystać platformę Bitcoin Evolution do zarabiania?

Bardzo prosto! Zarejestruj się zupełnie za darmo, dokonaj depozytu i odnoś zyski, nie płacąc żadnych prowizji ani opłat transakcyjnych! Bitcoin Evolution jest oprogramowaniem badzo intuicyjnym, które za rączkę przeprowadzi Cię przez pierwsze kroki w inwestowaniu, nawet jeśli nie miałeś z nim wcześniej styczności. Wystarczy jedynie wpłacić dowolną kwotę (przy czym minimalna wpłata wynosi 250 dolarów), a skomplikowany i perfekcyjnie dopracowany algorytm sam zadba, aby wszystkie podejmowane decyzje były trafne, a Twój kapitał pasywnie powiększał się.

Potrzebujesz maksymalnie 20 minut dziennie, aby wszystko kontrolować i… liczyć profity. Z czasem staniesz się doświadczonym inwestorem, który sam będzie decydował o tym, ile chce zarabiać, nie będąc przy tym od nikogo zależnym. Kiedy już poczujesz się pewny swoich umiejętności nabytych dzięki korzystaniu z Bitcoin Evolution, będziesz mógł w każdym momencie włączyć opcję handlu ręcznego i bez asysty oprogramowania, w pełni samodzielnie pomnażać swoje pieniądze.

Czy Bitcoin Evolution jest legalne w Polsce?- Logowanie

Oczywiście, że tak! Bitcoin Evolution jest aplikacją w pełni legalną w Polsce oraz na całym świecie – korzystają z niej ludzie w ponad 150 krajach. Z tego względu nie musisz martwić się o wypłaty zarobionych pieniędzy czy jakiekolwiek komplikacje prawne. Nie potrzebujesz też żadnych dodatkowych kont bankowych pośredniczących w płatności czy innych udziwnień – jesteś w 100% czysty.

Sprawdź jak działa platforma – Tutaj bezpłatna rejestracja 

Ile zarobię z Bitcoin Evolution? – Rejestracja

Korzystając z Bitcoin Evolution, Twoje możliwości zarobkowe są praktycznie nieograniczone. Jedyną barierą jest Twój fundusz inwestycyjny – oczywiste w inwestowaniu jest to, że im więcej wpłacisz, tym więcej będziesz mógł zyskać. Oprogramowanie Bitcoin Evolution pozwoliło wielu ludziom dorobić się piewszego miliona w rekordowo krótkim czasie, natomiast średnia dzienna “pensja” użytkowników wynosi 1300 dolarów. Dokładnie tak – ponad 1000 dolarów za parę minut “pracy” dziennie. W końcu nie od dziś wiadomo, że lepiej mądrze stać, niż głupio biegać. Bitcoin Evolution udowadnia, że najlepiej jest mądrze siedzieć przed komputerem.

Jakie są opinie o Bitcoin Evolution w sieci?

Bitcoin Evolution jest stosunkowo nowym produktem na polskim rynku, stąd pomimo tego, że zdania na jego temat są pozytywne, jest ich niestety niewiele. Zupełnie odmiennie sprawa przedstawia się na rynkach zagranicznych, gdzie aplikacja zdobyła już popularność i można znaleźć na jej temat pełno pozytywnych opinii, poleceń i testów, które potwierdzają jego skuteczne działanie.

Jeśli pociąga Cię perspektywa skorzystania z nadarzającej się szansy, jaką tworzą kryptowaluty i chciałbyś zacząć budować swój pasywny dochód, ale obawiasz się, że Twoje pierwsze kroki w świecie inwestycji mogą kosztować Cię utratę zainwestowanych pieniędzy – Bitcoin Evolution wychodzi na przeciw, umożliwiając powierzenie ich w bezpieczne ręce. Takie, które są zaprogramowane w taki sposób, by nie powielać błędów człowieka, nie ulegać emocjom i potrafić dostrzec prawdziwą okazję, jakiej ludzki mózg może nie zauważać.