Bitcoin Gemini – Bot wykorzystywany w zarabiania Bitcoin

Chyba każdy z nas słyszał o krypto walutach. Ta alternatywa dla tradycyjnego pieniądza, zdobywa coraz więcej zwolenników na całym świecie. Dużą zaletą dokonywanych transakcji jest anonimowość. W dobie ciągłej inwigilacji przez banki, każdy szuka drogi, która umożliwi zachowanie choć odrobiny prywatności. Kryptowaluty są do tego doskonałą okazją. Obecnie każdy z nas może podjąć się inwestowania pieniędzy na giełdach kryptowalut. W sieci dostępnych jest wiele poradników pokazujących od czego zacząć. Dzięki nowym użytkownikom, zwiększa się kapitał, a co za tym idzie, zyski stają się większe.

Bitcoin Gemini – Legalny Oprogramowanie inwestowania

Aktualna cena tej internetowej waluty wynosi niemalże 30 tysięcy złotych. Obok Etherum oraz Litecoin jest jedną z najpopularniejszych kryptowalut na świecie. Jej wzrosty  oraz spadki śledzone są przez miliony użytkowników sieci na całym świecie. W Japonii Bitcoin został uznany za oficjalną walutę. Pozostałe państwa zastanawiają się nad jej wprowadzeniem, gdyż zdają sobie sprawę z tego, iż każdego roku umacnia swoją pozycję na rynku.

Bitcoin został wprowadzony do użycia w 2009 roku. Jego twórcy działają pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Jego istota opiera się na zaawansowanej kryptografii i systemowi P2P oznaczającego peer to peer, czyli bez pośredników. Obecnie Bitcoinem można płacić za produkty, a także usługi. Transakcje z wykorzystaniem Bitcoina są w pełni anonimowe. Wykorzystuje zdecentralizowaną bazę danych.

Dużą zaletą tej waluty jest to, iż w przeciwieństwie do tradycyjnych pieniędzy Bitcoin posiada mechanizm obronny przed inflacją. Liczba Bitcoinów, które można wydobyć wynosi 21 milionów. Dojście do tego wyniku zajmie użytkownikom jeszcze kilka lat. Po tym czasie niemożliwe stanie się tak zwane ,,dodrukowanie waluty’’.

Jak wykorzystać platformę Bitcoin Gemini do zarabiania?

Bitcoin Gemini to znakomita platforma służąca do zarabiania pieniędzy. Dzięki zaawansowanym technologiom wykorzystanym w procesie powstawania, obecnie wyprzedza pozostałe platformy, umożliwiające grę kryptowalutami. Bitcoin Gemini to intuicyjna platforma, pozwalająca na inwestycję zgromadzonych środków. Każdy, kto pragnie rozpocząć swoją przygodę z Bitcoinem może zarejestrować się na Bitcoin Gemini i posiadając własne konto uczyć się, jak i dokonywać wielotysięcznych transakcji.

Ile kosztuje korzystanie z Bitcoin Gemini?

Dużą zaletą popularnej platformy Bitcoin Gemini  jest darmowa rejestracja.  Jest to szczególnie ważne w przypadku osób, które dopiero rozpoczynają swoja przygodę z wirtualnymi portfelami. Późniejsze opłaty ponoszone przez użytkowników nie odbiegają od pozostałych platform. W ramach opłat administratorzy zapewnili swoim użytkownikom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, dzięki czemu korzystający z niej internauci mogą być spokojni o bezpieczeństwo zainwestowanych środków.

Ile można zarobić z Bitcoin Gemini?

W zależności od posiadanego doświadczenia zyski z korzystania z platformy Bitcoin Gemini mogą być różne. Osoby, które dobrze orientują się w tym, co dzieje się na rynku każdego dnia mogą zarobić wiele tysięcy złotych. Obecnie średni zarobek wynosi 5 tysięcy złotych dziennie. Kwota ta daje pewne wyobrażenie o wielkości środków, jakie każdego dnia pozostają w obrocie na Bitcoin Gemini.

Czy Bitcoin Gemini jest w Polsce legalny?

Zgodnie z obowiązującym  w naszym kraju prawem platforma Bitcoin Gemini jest w pełni legalna, dzięki czemu żaden z użytkowników nie poniesie konsekwencji z czerpania zysków z giełdy kryptowalut.

Jakie są opinie o Bitcoin PRO w sieci?

W sieci można wyczytać wiele pozytywnych opinii o Bitcoin PRO. Opinie te wystawiane są zarówno przez doświadczonych użytkowników, którzy mają sprecyzowane oczekiwania, jak i osoby, które stawiają w tym świecie pierwsze kroki licząc na intuicyjne poruszanie się na stronie. Ponad wszelką wątpliwość Bitcoin PRO jest wiarygodny i rzetelny. Znany na świecie od dawna, stawia w Polsce pierwsze kroki. Mimo to, pośród naszych rodzimych użytkowników widać duże zainteresowanie serwisem.

Previous ArticleNext Article
Od Stycznia 2019 jestem CEO projektu KopanieBitcoin.pl naszym celem jest prowadzenie i tworzenie największego serwisu w Polsce, który wspiera polskie górnictwo kopania kryptowalut. Kopanie Bitcoin jest w Polsce coraz bardziej popularniejsze dlatego celem jestem budowanie w pełni wartościowego serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powody do obaw na Bitcoin Cash – Powód wahania mocy obliczeniowej

Jak pamiętamy w ubiegłym miesiącu pojawiły się obawy dotyczące z bezpieczeństwa Bitcoin Cash. Głównie były one związane z potencjalnym atakiem na sieć tej waluty cyfrowej. Zauważalna stała się również zwiększona moc obliczeniowa, czyli zmienność hash rate na Bitcoin Cash (BCH). Treść raportu przygotowanego przez ekspertów platformy BitMex powinna uspokoić wszystkich zainteresowanych.

Treść raport przygotowanego przez BitMex jednoznacznie eliminuje jakiekolwiek manipulacje 

Raport przygotowany przez ekspertów z giełdy BitMex tłumaczy, że zwiększona zmienność mocy obliczeniowej może przyczynić się do tego, że sieć Bitcoin Cash (BCH) straci w niewielkim stopniu na zaufaniu. Dotyczy to jednak tylko płatności dokonywanych w niektórych okresach. Wyraźnie widzoczna większa zmienność na Bitcoin Cash (BCH) w porównaniu z walutą cyfrową Bitcoin (BTC) pozwala na zauważenie cykliczności. Dlatego też wiele osób doszukiwało się w niej manipulacji. Eksperci z BitMex jednogłośnie twierdzą, że nie znaleźli dowodów, które potwieerdzają te przypuszczenia.

Przeprowadzona analiza średniej trudności kopania Bitcoin Cash (BCH) zarówno dla każdego bloku blockchain, jak i z rozbiciem na poszczególne kopalnie miała za zadanie ustalenie, czy którejś z analizowanych kopalni udało się wykreować strategię, za pomocą której możliwe było osiągnięcie niższego poziomu trudności w porównaniu z innym kopalniom. Wyniki analizy nie udały jednak jednoznacznych odpowiedzi, gdyż poziom trudności związany z wydobyciem był mocno zbliżony do całkowitej średniej.

Analiza nie wykryła również żadnych manipulacji związanych z lukami czasowych. Które to pojawiły się pomiędzy poszczególnymi stemplami czasu, czyli timestamps dla poszczególnych bloków, a czasem zapisu bloków. Ten drugi odbywał się zgodnie z czasem lokalnym pracujących analityków.  Porównując timestamps Bitcoin Cash (BCH) z Bitcoinem (BTC) można wyciągnać wnioski, że w przypadku tej drugiej waluty cyfrowej są one nie tylko bardziej spójne, ale również charakteryzują się mniejszą zmiennością. Należy to interpretować w ten sposób, że sieć peer-to-peer Bitcoin (BTC) jest zarówno silniejsza, jak i chechuje się szybszą propagacją bloków.

Czy istnieje możliwość rozwiązania problemów dręczących Bitcoin Cash (BCH)? 

Rozwiązanie problemu związanego ze zmiennością hash rate, czyli mocy obliczeniowej na Bitcoin Cash (BCH)  może wymagać zastosowania tak zwanego hard forka. Jego wdrożenie będzie zapewne wiązało się ze sporym nakładem nakładem pracy. Nie obędzie się także bez dyskusji w szeregach społeczności BCH. Jak powszechnie wiadomo kolejny hard fork został zaplanowany za klika dni, jednak nie był on związany z właśnie opisaną sytuacją.

Czy istnieją jakieś opcje rozwiązania tego problemu? Oczywiście, że tak. Należą do nich:

  • połączenie kopania Bitcoin Cash (BCH) z Bitcoinem (BTC)
  • przejęcie systemu związanego z dostosowywaniem stopnia trudności działającego na Bitcoin (BTC)
  • zredukowanie zarówno rozmiaru bloków, jak i czasu przeznaczonego na jego kopanie.

Eksperci z giełdy BitMex uważają jednak, że kwestia zmienności mocy obliczeniowej nie jest aż tak istotna, aby wdrażać natychmiastowe rozwiązania.

Górnik z Rosji zamierza wydobywać 20% wszystkich pozyskiwanych bitcoinów.

Rosyjska fabryka aluminium, która po wprowadzeniu sankcji w USA w kwietniu 2018 roku utraciła dostęp do amerykańskiego rynku, ożyje jako megakopalnia bitcoina. Nadwoickim Zakładem Aluminium (NAZ) w Karelii zainteresował się Dmitrij Marichinow z rosyjskiej firmy wydobywczej (RMC), który zamierza zwiększyć wydobycie BTC w całej Rosji.

Planowane 20% wydobycia bitcoina to aż 101.5 mln USD miesięcznie

W kwietniu ubiegłego roku na spółkę dominującą NAZ Rusal zostały nałożone sankcje. Postanowiło o tym Amerykańskie Biuro Kontroli Aktywów Zagranicznych (OFAC), ponieważ jej powiązany z Kremlem główny udziałowiec Oleg Deripaska został określony przez Skarb USA „mianowanym rosyjskim oligarchą”. Ostatnio Deripaska zrezygnował ze swojego pakietu kontrolnego w Rusal, w związku z czym sankcje zniesiono, produkcja jednak w Nadvoitsy wznowiona już nie została.

Przedstawiciel Rusal potwierdził, że część starego zakładu produkcyjnego została wynajęta właśnie RMC. Oprócz niej, ale tutaj już niczego nie wyjaśniano, wiele pomieszczeń zakładowych wynajęto innym podmiotom. Według Maricznikowa w NAZ ma zostać stworzony cyfrowy koncentrator, który będzie sprzedawał za granicę swoją moc obliczeniową. Maricznikow jest nastawiony do projektu euforycznie, świadczą o tym jego słowa:

Obecnie zakład Rusala jest nieopłacalny, a dostarczana tam energia elektryczna praktycznie jest marnotrawiona. Ponadto ludzie mieszkający w pobliżu miejsca, gdzie istnieje jedna fabryka, pozostają bez pracy. Naszym zamiarem jest przeprojektowanie zakładu i odsprzedawanie jego mocy obliczeniowej jako usługi, co oznacza świadczenie usługi IT. Dla wszystkich tych, którzy są zaangażowani w wydobywanie bitcoinów i innych kryptowalut, w tworzenie sieci neuronowych i rozwój sztucznej inteligencji ta usługa może się okazać bardzo przydatna.

Ile jest realizmu w planach Miriniczewa?

Jak przedstawiają sprawę pracownicy RMC, Mariniczew blisko współpracuje z giełdą kryptowalutową Cryptonex z Wysp Brytyjskich. W oparciu o tę współpracę zapewne zamierza rozwinąć firmę tak, aby osiągnąć jedną piątą światowego wydobycia bitcoinów. Plan ambitny, ale czy realny?

Przyjrzyjmy się:

Wydobycie jednego bloku BTC trwa dziesięć minut. Matematyka nie kłamie i miesięcznie można wydobywać 4320 bloków. Nagroda za blok na dziś to 12,5 BTC. Jeżeli cena bitcoina będzie wynosiła 9250,40 dolarów, to miesięczny dochód z wydobycia wyniesie 507,6 mln USD miesięcznie. 20 procent z tej kwoty to 101,5 miliona dolarów, ale tak jest tylko w teorii.

Jurij Pripaczkin, prezydent Rosyjskiego Stowarzyszenia Kryptoekonomii i Blockchain (RACIB) uważa zaangażowanie się w projekty wydobywcze za opłacalne dla każdego. Jednocześnie zastrzega, że wiele zależy od cen energii elektrycznej, a o planach Maricznikowa dotyczących koncentracji wydobycia na poziomie globalnych 20% wyraził się sceptycznie.

Pripaczkin uważa, że na świecie jest zbyt wielu górników, aby było to realne i że realistyczne podejście powinno się kształtować na poziomie 5-7% całkowitego wolumenu wydobycia BTC. Na koniec dodając, że i tak wszystko zależy od dostępu do odpowiednio niskich cen energii.