Bitcoin Millionaire Pro – Oprogramowanie Rejestracja Opinie w 2020

Kryptowaluty cieszą się rosnącym zainteresowaniem na rynku, a najbardziej rozpoznawalną i opłacalną z nich jest właśnie Bitcoin. Ta wirtualna waluta jest coraz częściej wybieraną formą płatności w Internecie, a także w niektórych sklepach stacjonarnych. W miastach można znaleźć ustawione automaty Bitcoin, które pełnią rolę kantoru – pozwalają wymieniać wirtualną walutę na realną gotówkę i odwrotnie.

Czym jest kryptowaluta Bitcoin?

Sprawdź możliwości Bitcoin Millionaire Pro na oficjalnej stronie – tutaj

Wirtualna waluta, która powoli opanowuje światowy rynek kryptowalut. Bitcoiny można przyrównać do pieniędzy na koncie bankowym. Mają jedynie wirtualną postać, którą możemy trzymać na naszym koncie, w tym przypadku – w wirtualnym portfelu. Jest to wygodna i bezpieczna forma płatności, do której wystarczy jedynie telefon z dostępem do Internetu. Bitcoin jest walutą niezależną od banków i polityki, dzięki czemu jest całkowicie zwolniony z wszelkich podatków i prowizji. W każdej chwili można legalnie i wygodnie wykonywać i odbierać przelewy oraz dokonywać płatności.

Jak wykorzystać platformę Bitcoin Millionaire Pro do zarabiania?

Jest to niezwykle proste i intuicyjne działanie, które pozwoli na zwielokrotnienie zysków. Na stronie internetowej podane są wszelkie niezbędne informacje, wraz z regulaminem serwisu. Wystarczy uważnie czytać instrukcje i postępować zgodnie z nimi, by w ciągu kilku minut założyć sprawne i w pełni funkcjonalne konto. Po zarejestrowaniu się na platformie Bitcoin Millionaire Pro, jedyne co pozostało do zrobienia, to rozpoczęcie transakcji oraz zorientowanie się na giełdzie kryptowalut. Najłatwiejszą drogą jest zakup Bitcoina oraz dokonywanie właściwych inwestycji.

Początkowo wpłacony kapitał, w krótkim czasie zacznie się stopniowo powiększać. Im więcej czasu użytkownik jest w stanie poświęcić serwisowi, tym większe będą jego zyski. Już 20 minut dziennie wystarczy, aby cieszyć się rosnącym bilansem konta.

Bezpłatna rejestracja w Bitcoin Millionaire Pro – zobacz więcej

Bitcoin Millionaire Pro jest pierwszym i aktualnie jedynym serwisem, którego algorytm osiąga 99.4% skuteczności. Jedno krótkie kliknięcie w przycisk “handluj” aktywuje program, który wybiera najkorzystniejsze oferty, które przyniosą niewątpliwy zysk. Dla osób, które wolą zaufać własnemu instynktowi, pozostawiona została możliwość osobistego prowadzenia transakcji, co jest jednak znacznie mniej pewnym i powolniejszym procesem.

Czy Bitcoin Millionaire Pro jest legalne w Polsce?

Oprogramowanie zostało stworzone na zachodzie i to z tamtych rejonów powoli przywędrowało do naszego kraju. Bitcoin Millionaire Pro jest w pełni legalne w Polsce oraz w każdym kraju Europy. Regulamin Bitcoin Millionaire Pro jest jawny, nie zawiera żadnych ukrytych informacji oraz niejasności.

Tak samo korzystanie z oprogramowania jest w pełni legalne i nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji ani ukrytych opłat. Dodatkowo, platforma Bitcoin Millionaire Pro, została nagrodzona pierwszym miejscem w rankingu oprogramowania tradingowego, prowadzonego przez Amerykańskie Stowarzyszenie Tradingowe. Polityka prywatności, przepisy prawne oraz sposób działania są szczegółowo opisane w ogólnodostępnym regulaminie serwisu.

Ile zarobię z Bitcoin Millionaire Pro?

Wysokość zarobków z Bitcoin Millionaire Pro jest bardzo zróżnicowana i zależna od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest ilość czasu, który użytkownik jest w stanie przeznaczyć na rozwój swojego konta oraz mnożenie zarobków. Istotna jest również regularność, z jaką to robi. Uczestniczenie w serwisie i aktywny udział 20 minut dziennie przez 30 dni pod rząd, da znacznie większe efekty niż okazyjne interesowanie się Bitcoinem.

Im więcej czasu spędzimy na Bitcoin Millionaire Pro, tym większe zapewnimy sobie zyski, a Bitcoin wkrótce może stać się naszym głównym źródłem dochodu. Najwytrwalsi użytkownicy serwisu, którzy większość swojego czasu poświęcają na prowadzeniu działalności w serwisie, potrafią zarobić nawet do miliona dolarów w przeciągu dwóch miesięcy! Niezaprzeczalnie wymaga to ogromnej cierpliwości, dyscypliny i wytrwałości, ale poświęcenie może przynieść znakomite profity. Większość użytkowników Bitcoin Millionaire Pro zarabia w granicach 300 do 1500 złotych dziennie.

Dla jednych jest to główne źródło dochodu, z którego się utrzymują, inni traktują to jako hobby, które pozwala uszczelnić domowe fundusze. Niezależnie od planów, czasu i oczekiwań finansowych, jest to doskonały sposób na gromadzenie dodatkowych pieniędzy, których nigdy nie jest nadmiar.

Bezpłatna rejestracja w Bitcoin Millionaire Pro – zobacz więcej

Jakie są opinie o Bitcoin Millionaire Pro?

Platforma niedawno wkroczyła na rynek polski, przez co nie jest jeszcze na nim dobrze znana. Przyszła z zachodu i dopiero zdobywa serca polskich użytkowników. Polacy, interesujący się tematem Bitcoina, którzy postanowili podzielić się swoją opinią o serwisie Bitcoin Millionaire Pro, są zachwyceni jego sprawnością,a przede wszystkim – skutecznością. Doskonale doprawcowany i zadbany w każdym szczególe algorytm, jest aktualnie jedynym oprogramowanie z tak wysoką skutecznością, który w niesłychanym tempie potrafi mnożyć zyski.

Precyzja, oraz staranność z jaką wyliczane są wszelkie zmienne na giełdzie kryptowalut oraz ich wahania cenowe, są szczegółowo analizowane i na podstawie wyników, podejmowane są decyzje, które wpływają na powiększenie się bilansu konta. Bitcoin Millionaire Pro zyskało same pozytywne opinie oraz zostało wyróżnione nagrodami, między innymi wyżej wspomnianym pierwszym miejscem w rankingu Amerykańskiego Stowarzyszenia Tradingowego. Platforma jest aktualnie uznawana za najlepszy serwis, umożliwiający zarabianie realnych pieniędzy na kryptowalutach.

Bezpłatna rejestracja w Bitcoin Millionaire Pro – zobacz więcej

Wskazane przez Bitcoin Millionaire Pro zyski i zarobki stanowią wyłącznie przykład. Wskazane sukcesy stanowią wyjątki, tym samym nie gwarantując osiągnięcia takich samych wyników. Wyniki indywidualne uzależnione są od sposobu korzystania z Bitcoin Millionaire Pro. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za działania członków. Korzystanie z serwisu i produktów jest działaniem dobrowolnym i wiąże się z poniesieniem całkowitej odpowiedzialności za działania i decyzje podejmowane przez członka, dlatego wymagają zachowania odpowiedniej ostrożności i staranności. Przystąpienie do serwisu jest równoznaczne z akceptacją faktu, że serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za efekty korzystania z produktów i usług. Pełny zapis wyłączenia odpowiedzialności oraz pozostałych zastrzeżeń zawarto w Zasadach i warunkach. Wskazane w serwisie osoby i informacje są całkowicie fikcyjne, a jakiekolwiek podobieństwo do prawdziwych osób i/lub wydarzeń jest przypadkowe.

Publikacja Sponsorowana

UWAGA — powyższy artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej. Nie zgadzamy się by na podstawie wpisu ktokolwiek wykonywał jakiekolwiek inwestycje. Inwestując na podstawie wpisów sponsorowanych bardzo mocno ryzykujesz i MOŻESZ WSZYSTKO STRACIĆ.

Żadna z informacji tutaj zawarta nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715

 

Previous ArticleNext Article
Od Stycznia 2019 jestem CEO projektu KopanieBitcoin.pl naszym celem jest prowadzenie i tworzenie największego serwisu w Polsce, który wspiera polskie górnictwo kopania kryptowalut. Kopanie Bitcoin jest w Polsce coraz bardziej popularniejsze dlatego celem jestem budowanie w pełni wartościowego serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mamy za sobą kolejny halving Bitcoina

Ostatniego wieczora, wraz z wykopaniem 630 000 bloku,  wartość nagrody dla górników Bitcoina została zmniejszona o połowę. W tej chwili wynosi ona 6,25 BTC. Mimo to, hash rate nie spada, w przeciwieństwie do sytuacji z kwietnia dotyczącej podziału Bitcoin Cash i Bitcoin SV.

To już trzeci halving BTC!

Społeczność kryptowalut z pewnością mocno wyczekiwała halvingu w 2020 roku. Od kiedy wypuszczono pierwszy blok Bitcoina, doszło do trzech halvingów.  Ten proces jest wyzwalany co 210 tysięcy wykopanych bloków, a jego celem jest ograniczenie nagrody dla górników, co pomaga utrzymać odpowiednią podaż BTC. W jaki sposób? Otóż dzięki temu ograniczeniu, zapobiega się nader dynamicznemu wydobywaniu waluty, a co za tym idzie – spadkowi jej wartości. Halving do tej pory przypadał co 4 lata. Tyle mniej więcej zajmowało wydobycie określonej liczby jednostek przez kopaczy krypto.

  • 2012 r. – nagroda za blok zmniejszyła się z 50 do 25 BTC
  • 2016 r. – nagroda za wykopanie bloku uległa zmniejszeniu z 25 do 12,5 BTC

Hash rate spadło po halvingu Bircoin Cash i Bitcoin SV

Chwilę przed halvingiem najpopularniejszej kryptowaluty doszło do dwóch halvingów w “siostrzanych” sieciach. BCH i BSV, które powstały w wyniku dawnego odłamu od BTC, w kwietniu przeszły przez ten proces. Tuż po jego zakończeniu doszło do zmniejszenia hash rate. Gwoli wyjaśnienia – hash rate jest wskaźnikiem efektywności wydobywania bloków. Za pomocą jednostek, hashów, można przedstawić aktualną moc obliczeniową. Jest to bardzo istotny wskaźnik, pozwalający ocenić, czy jest możliwe utrzymywanie technologii. Utrzymanie systemu kryptowalut odbywa się w sposób zdecentralizowany, dlatego tak ważne jest utrzymanie rate’u na wysokim poziomie.

Wystarczyło zaledwie 14 godzin, by hash rates BCH i BSV spadły niemal o 60%. Z kolei tuż po zakończeniu pierwszej doby od halvingu Bitcoin Cash, doszło do spadku hash rate o ponad 80%! To ogromne zmiany, które stanowią poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa blockchainów tych kryptowalut, czyli systemów odpowiadających za ich obsługę. Nic dziwnego, mniejsza nagroda zniechęca górników do utrzymywania pochłaniających energię koparek.

Powrót do średniej tygodniowej

Hash rate BTC z kolei trzyma się dobrze. Po upływie 7 godzin od halvingu, spadł zaledwie o 6% . Było to nieznaczne odchylenie, które bardzo szybko powróciło do wcześniejszego średniego poziomu. Może to być ściśle związane z dodatkową nagrodą, która przysługuje górnikom tej kryptowaluty. Mianowicie, dostają oni udział z opłat transakcyjnych, którymi objęte są podmioty dokonujące transakcji na BTC.  Taki udział jest wypłacany wraz z wydobyciem bloku przez górnika i stanowi on około 15 % całości nagrody.

Wielu górników ma obawy dotyczące halvingu, gdyż z każdym zmniejszeniem nagrody, wydobywanie mniej się opłaca. Prowizje wprowadzone przez BTC zachęcają do utrzymania koparek w stanie pracy, szczególnie, że liczba transakcji odbywających się za pośrednictwem kryptowalut będzie z roku na rok rosnąć. Pozwoli to na zrównoważenie rentowności takiego procesu.

Czas zacząć zakupy Bitcoin! Popyt na bitcoin coraz większy

Na przestrzeni ostatnich tygodni wszyscy obserwatorzy rynku kryptowalut mogą doświadczyć wyjątkowo dynamicznej podróży kursu najpopularniejszej cyfrowej waluty, jaką jest bitcoin. Ostatnie dni to duża presja na popyt czego dowodem jest utrzymująca się cena powyżej 9000 USD. Co w ostatnich tygodniach dzieje się z kursem bitcoina? Jakie jest źródło tak dynamicznej presji? Jak w najbliższym czasie może kształtować się sytuacja na rynku kryptowaluty?

Bardzo duży wzrost bitcoina w ostatnich dniach

Wszystkie osoby obserwujący wykres na kontrakty BTC mogą z łatwością zauważyć, jak duża szala przechylona jest w stronę kupujących. Zgodnie z ogłoszeniami, BitMEX, orderbook pęka w szwach od ofert na zakup Bitcoina. Po bardzo dynamicznym wzroście, jaki mieliśmy okazję zobaczyć na przestrzeni ostatnich tygodni, kurs bitcoina oscyluje w granicy psychologicznego poziomu 9000 USD. Jak powszechnie wiadomo z teorii analizy technicznej, tego typu poziomy są z reguły oblegane przez kurs. Obecna sytuacja nie wyjaśnia w 100%, czy kurs najpopularniejszej kryptowaluty przebije opór i poszybuje w górę, co może prowadzić do jeszcze większej dynamiki wzrostu. Za tym scenariuszem przemawia wskaźnik zamówień oraz dynamiki.

Jakie może być źródło nadmiernego popytu na bitcoina?

Zgodnie z analizą firmy Sentiment, wskaźnik sentymentu jest na dodatnim poziomie. Eksperci rynku kryptowalut przewidują, że wzrost popytu może być spowodowany nadchodzącym halvingiem. Słowa założyciela Pantera Capital potwierdzają, że Bitcoin będzie poddany dużemu popytowi właśnie w momencie, kiedy na rynku zadebiutuje halving. Opinia ta jest poparta prostym dowodem z obszaru mechaniki mikroekonomii.

Jeżeli podaż bitcoina zostanie zmniejszona o 50% przy innych czynnikach niezmienionych, siłą rzeczy cena bitcoina musi wzrosnąć. Opinia ta zdaje się mieć również potwierdzenie w niezależnym źródłem, jakim jest nieomylne Google Trends. Po wpisaniu bitcoin halving możemy zauważyć, że trend wyszukania jest paraboliczny, jednak staje się coraz bardziej popularny. To właśnie nieuchronnie zbliżający się debiut może znacznie zamieszać w kursie bitcoina.

Czym jest halving?

Halving to proces zmniejszenia nagrody o połowę. Jak wiadomo, górny limit podaży bitcoin wyceniony jest na 21 milionów. W momencie, gdy łańcuch wszelkich bloków osiągnie wyznaczoną wielkość, nie zostanie wygenerowany nawet jeden bitcoin więcej. W momencie, więc kiedy górnicy sieci Bitcoin dodają nowe loki informacji do bazy danych, sieć nagradza ich właśnie bitcoinami. Wielu osobom wydaje się, że podaż bitcoina jest nieskończona, jednak w przypadku zdecentralizowanego systemu, jakim jest BTC, istnieje wcześniej wspomniana górna granica podaży. Zgodnie z zapowiedziami, nagroda za wydobycie zostanie zredukowana z 12.5 bitcoinów do zaledwie 6.25 bitcoinów na blok.

Dzięki halvingowi zmniejszy się roczna inflacja bitcoina o około 1.8% przy założeniu, że stała roczna inflacja kruszcu, jakim jest złoto utrzymuje się na poziomie 3%. Zgodnie z zapowiedziami halving bitcoina ma mieć miejsce jeszcze w maju.

Źródło: https://bitcoinsvgold.org/pl/