Bitcoin PRO – Legalne Oprogramowanie do grania na giełdzie Bitcoin

Kryptowaluty są coraz popularniejszym środkiem płatniczym na rynku, a najbardziej znaną jest Bitcoin. Coraz częściej można spotkać się z płatnościami w Internecie, właśnie za pomocą tej wirtualnej waluty. Powoli wkracza już nawet do sklepów stacjonarnych, a w miastach można spotkać automaty Bitcoin, które działają na zasadzie kantoru.

Bitcoin PRO możliwość bezpłatnej rejestracji – Sprawdź więcej

Czym jest kryptowaluta Bitcoin?

Coraz popularniejsza kryptowaluta, która powoli opanowuje świat. Bitcoiny są wirtualnymi pieniędzmi, które można trzymać również w wirtualnym portfelu. W czasach, kiedy niemal każdy ma telefon z dostępem do Internetu, jest to wygodna i bezpieczna forma płatności. Można ją wysłać lub otrzymać z każdego miejsca na świecie, a ponieważ jest niezależna od banków, przelewy Bitcoina są zwolnione z wszelkich prowizji.

Jak wykorzystać platformę Bitcoin PRO do zarabiania?

Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej i postępować zgodnie z instrukcjami. Cały proces jest krótki i niebywale prosty, dostosowany do każdego użytkownika. Wszystko odbywa się niemal intuicyjnie. Po założenia konta na platformie Bitcoin PRO, wystarczy zasilić swój portfel niewielkim kapitałem początkowym, który stopniowo zacznie się powiększać. Wystarczy poświęcić na to około 20 minut dziennie, by cieszyć się zauważalnymi efektami. Bitcoin PRO jest pierwszym serwisem, z tak precyzyjnym algorytmem, osiągającym skuteczność 99.4% udanych transakcji. Wystarczy wybrać przycisk “handluj” by program zaczął działać i przebierać między ofertami, wybierając te, które przyniosą nam zysk. Istnieje również możliwość prowadzenia działalności własnoręcznie, choć jest to zdecydowanie wolniejszy i mniej pewny proces.

Czy Bitcoin PRO jest legalne w Polsce?

Oprogramowanie przyszło do naszego kraju z zachodu. Jest w pełni legalne zarówno w Polsce jak i całej Europie. Używanie Bitcoin PRO nie niesie ze sobą żadnych niechcianych konsekwencji ani ukrytych opłat. Ponadto platforma BitcoinPRO otrzymała nagrodę, w postaci pierwszego miejsca w rankingu oprogramowania tradingowego, prowadzonego przez Amerykańskie Stowarzyszenie Tradingowe. Całość działania, polityki prywatności oraz legalności używanych algorytmów jest szczegółowo i dokładnie opisana w regulaminie serwisu.

Bitcoin PRO możliwość bezpłatnej rejestracji – Sprawdź więcej

Ile zarobię z Bitcoin PRO?

Zarobki są bardzo zróżnicowane. W dużej mierze zależą od poświęconego czasu i regularności użytkownika. Poświęcając minimalną ilość czasu każdego dnia, jesteśmy w stanie zarobić po kilka do kilkunastu dolarów w ciągu dnia. Im więcej czasu spędzimy na Bitcoin PRO, tym większe będą profity. Najwytrwalsi użytkownicy, którzy poświęcają większość wolnego czasu, potrafią uzbierać nawet do miliona dolarów w ciągu 2 miesięcy, jednak to wymaga dużej dyscypliny i wytrwałości. Większość użytkowników Bitcoin PRO zarabia średnio 300 do 1500 złotych dziennie. Niektórzy traktują to jako swoje główne źródło utrzymania, inni dorabiają w ten sposób do swoich pensji. Niezależnie od oczekiwań i planów, jest to idealna droga do zarobienia dodatkowych pieniędzy, których większa ilość zawsze się przyda.

Jakie są opinie o Bitcoin PRO?

Platforma nie jest jeszcze dobrze znana na rynku polskim. Dopiero niedawno przyszła do nas z zachodu i rozwija skrzydła także w naszym kraju. Nieliczni użytkownicy z Polski, którzy postanowili podzielić się swoim zdaniem o Bitcoin PRO, są zachwyceni jej sprawnością i działaniem. Wyjątkowy algorytm, który obecnie dostępny jest jedynie w tym oprogramowaniu, z niezwykłą precyzją wylicza wszystkie wahania oraz zmienne, by na ich podstawie określić właściwy sposób działania.

Bitcoin PRO możliwość bezpłatnej rejestracji – Sprawdź więcej

Na rynkach zagranicznych Bitcoin PRO ma bardzo pozytywne opinie. Platforma uznawana jest za najlepszą spośród dostępnych obecnie możliwości na zarabianie na Bitcoinach. Wystarczy spojrzeć na wspomnianą wyżej nagrodę otrzymaną od Amerykańskiego Stowarzyszenia Tradingowego. Pierwsze miejsce w rankingu światowym na liście oprogramowania tradingowego jest w pełni zasłużone i potwierdza jedynie skuteczność tej metody zarobku.

Previous ArticleNext Article
Od Stycznia 2019 jestem CEO projektu KopanieBitcoin.pl naszym celem jest prowadzenie i tworzenie największego serwisu w Polsce, który wspiera polskie górnictwo kopania kryptowalut. Kopanie Bitcoin jest w Polsce coraz bardziej popularniejsze dlatego celem jestem budowanie w pełni wartościowego serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powody do obaw na Bitcoin Cash – Powód wahania mocy obliczeniowej

Jak pamiętamy w ubiegłym miesiącu pojawiły się obawy dotyczące z bezpieczeństwa Bitcoin Cash. Głównie były one związane z potencjalnym atakiem na sieć tej waluty cyfrowej. Zauważalna stała się również zwiększona moc obliczeniowa, czyli zmienność hash rate na Bitcoin Cash (BCH). Treść raportu przygotowanego przez ekspertów platformy BitMex powinna uspokoić wszystkich zainteresowanych.

Treść raport przygotowanego przez BitMex jednoznacznie eliminuje jakiekolwiek manipulacje 

Raport przygotowany przez ekspertów z giełdy BitMex tłumaczy, że zwiększona zmienność mocy obliczeniowej może przyczynić się do tego, że sieć Bitcoin Cash (BCH) straci w niewielkim stopniu na zaufaniu. Dotyczy to jednak tylko płatności dokonywanych w niektórych okresach. Wyraźnie widzoczna większa zmienność na Bitcoin Cash (BCH) w porównaniu z walutą cyfrową Bitcoin (BTC) pozwala na zauważenie cykliczności. Dlatego też wiele osób doszukiwało się w niej manipulacji. Eksperci z BitMex jednogłośnie twierdzą, że nie znaleźli dowodów, które potwieerdzają te przypuszczenia.

Przeprowadzona analiza średniej trudności kopania Bitcoin Cash (BCH) zarówno dla każdego bloku blockchain, jak i z rozbiciem na poszczególne kopalnie miała za zadanie ustalenie, czy którejś z analizowanych kopalni udało się wykreować strategię, za pomocą której możliwe było osiągnięcie niższego poziomu trudności w porównaniu z innym kopalniom. Wyniki analizy nie udały jednak jednoznacznych odpowiedzi, gdyż poziom trudności związany z wydobyciem był mocno zbliżony do całkowitej średniej.

Analiza nie wykryła również żadnych manipulacji związanych z lukami czasowych. Które to pojawiły się pomiędzy poszczególnymi stemplami czasu, czyli timestamps dla poszczególnych bloków, a czasem zapisu bloków. Ten drugi odbywał się zgodnie z czasem lokalnym pracujących analityków.  Porównując timestamps Bitcoin Cash (BCH) z Bitcoinem (BTC) można wyciągnać wnioski, że w przypadku tej drugiej waluty cyfrowej są one nie tylko bardziej spójne, ale również charakteryzują się mniejszą zmiennością. Należy to interpretować w ten sposób, że sieć peer-to-peer Bitcoin (BTC) jest zarówno silniejsza, jak i chechuje się szybszą propagacją bloków.

Czy istnieje możliwość rozwiązania problemów dręczących Bitcoin Cash (BCH)? 

Rozwiązanie problemu związanego ze zmiennością hash rate, czyli mocy obliczeniowej na Bitcoin Cash (BCH)  może wymagać zastosowania tak zwanego hard forka. Jego wdrożenie będzie zapewne wiązało się ze sporym nakładem nakładem pracy. Nie obędzie się także bez dyskusji w szeregach społeczności BCH. Jak powszechnie wiadomo kolejny hard fork został zaplanowany za klika dni, jednak nie był on związany z właśnie opisaną sytuacją.

Czy istnieją jakieś opcje rozwiązania tego problemu? Oczywiście, że tak. Należą do nich:

  • połączenie kopania Bitcoin Cash (BCH) z Bitcoinem (BTC)
  • przejęcie systemu związanego z dostosowywaniem stopnia trudności działającego na Bitcoin (BTC)
  • zredukowanie zarówno rozmiaru bloków, jak i czasu przeznaczonego na jego kopanie.

Eksperci z giełdy BitMex uważają jednak, że kwestia zmienności mocy obliczeniowej nie jest aż tak istotna, aby wdrażać natychmiastowe rozwiązania.

Górnik z Rosji zamierza wydobywać 20% wszystkich pozyskiwanych bitcoinów.

Rosyjska fabryka aluminium, która po wprowadzeniu sankcji w USA w kwietniu 2018 roku utraciła dostęp do amerykańskiego rynku, ożyje jako megakopalnia bitcoina. Nadwoickim Zakładem Aluminium (NAZ) w Karelii zainteresował się Dmitrij Marichinow z rosyjskiej firmy wydobywczej (RMC), który zamierza zwiększyć wydobycie BTC w całej Rosji.

Planowane 20% wydobycia bitcoina to aż 101.5 mln USD miesięcznie

W kwietniu ubiegłego roku na spółkę dominującą NAZ Rusal zostały nałożone sankcje. Postanowiło o tym Amerykańskie Biuro Kontroli Aktywów Zagranicznych (OFAC), ponieważ jej powiązany z Kremlem główny udziałowiec Oleg Deripaska został określony przez Skarb USA „mianowanym rosyjskim oligarchą”. Ostatnio Deripaska zrezygnował ze swojego pakietu kontrolnego w Rusal, w związku z czym sankcje zniesiono, produkcja jednak w Nadvoitsy wznowiona już nie została.

Przedstawiciel Rusal potwierdził, że część starego zakładu produkcyjnego została wynajęta właśnie RMC. Oprócz niej, ale tutaj już niczego nie wyjaśniano, wiele pomieszczeń zakładowych wynajęto innym podmiotom. Według Maricznikowa w NAZ ma zostać stworzony cyfrowy koncentrator, który będzie sprzedawał za granicę swoją moc obliczeniową. Maricznikow jest nastawiony do projektu euforycznie, świadczą o tym jego słowa:

Obecnie zakład Rusala jest nieopłacalny, a dostarczana tam energia elektryczna praktycznie jest marnotrawiona. Ponadto ludzie mieszkający w pobliżu miejsca, gdzie istnieje jedna fabryka, pozostają bez pracy. Naszym zamiarem jest przeprojektowanie zakładu i odsprzedawanie jego mocy obliczeniowej jako usługi, co oznacza świadczenie usługi IT. Dla wszystkich tych, którzy są zaangażowani w wydobywanie bitcoinów i innych kryptowalut, w tworzenie sieci neuronowych i rozwój sztucznej inteligencji ta usługa może się okazać bardzo przydatna.

Ile jest realizmu w planach Miriniczewa?

Jak przedstawiają sprawę pracownicy RMC, Mariniczew blisko współpracuje z giełdą kryptowalutową Cryptonex z Wysp Brytyjskich. W oparciu o tę współpracę zapewne zamierza rozwinąć firmę tak, aby osiągnąć jedną piątą światowego wydobycia bitcoinów. Plan ambitny, ale czy realny?

Przyjrzyjmy się:

Wydobycie jednego bloku BTC trwa dziesięć minut. Matematyka nie kłamie i miesięcznie można wydobywać 4320 bloków. Nagroda za blok na dziś to 12,5 BTC. Jeżeli cena bitcoina będzie wynosiła 9250,40 dolarów, to miesięczny dochód z wydobycia wyniesie 507,6 mln USD miesięcznie. 20 procent z tej kwoty to 101,5 miliona dolarów, ale tak jest tylko w teorii.

Jurij Pripaczkin, prezydent Rosyjskiego Stowarzyszenia Kryptoekonomii i Blockchain (RACIB) uważa zaangażowanie się w projekty wydobywcze za opłacalne dla każdego. Jednocześnie zastrzega, że wiele zależy od cen energii elektrycznej, a o planach Maricznikowa dotyczących koncentracji wydobycia na poziomie globalnych 20% wyraził się sceptycznie.

Pripaczkin uważa, że na świecie jest zbyt wielu górników, aby było to realne i że realistyczne podejście powinno się kształtować na poziomie 5-7% całkowitego wolumenu wydobycia BTC. Na koniec dodając, że i tak wszystko zależy od dostępu do odpowiednio niskich cen energii.