Bitcoin Storm – czyli jak inwestować w kryptowaluty?

W dzisiejszych czasach, operowanie kryptowalutą staje coraz bardziej powszechne. Bitcoin jest zdecentralizowaną cyfrową walutą, którą można przesyłać od użytkownika do użytkownika w sieci bitcoin peer-to-peer bez potrzeby pośredników oraz traktować jako narzędzie do inwestycji. W celu stworzenia możliwości wzbogacenia się na rynku kryptowalut stworzono nowoczesny internetowy system inwestycyjny Bitcoin Storm.

Czym jest Bitcoin Storm ?

Bitcoin Storm możliwość bezpłatnej rejestracji – Sprawdź więcej

Większość potencjalnych inwestorów zadaje sobie pytanie, w jaki sposób inwestować w kryptowalutę i mimo że poznanie właściwego sposobu obrotu kryptowalutą na pierwszy rzut oka może wydawać się trudne, dzisiejsze lokowanie cyfrowej waluty, za sprawą Bitcoin Storm stało się mniej ryzykowne, niż kiedykolwiek wcześniej. Bitcoin Storm jest innowacyjnym systemem inwestycyjnym działającym jako platforma internetowa, za pośrednictwem której klient ma możliwość pomnażania zysków z obrotów cyfrową walutą. Zarejestrowani użytkownicy mogą spodziewać się minimalnych przychodów rzędu 1100 dolarów dziennie. W przeszłości, dostępna była tylko względnie ograniczona liczba systemów inwestycyjnych, wiele z nich posiadało jedynie podstawowe funkcje i były narażone na ataki hakerskie. Obecnie, oprogramowanie w Bitcoin Storm zostało opracowane na najwyższym poziomie zaawansowania i zostało nagrodzone m.in. przez Amerykańskie Stowarzyszenie Tradingowe.

Jak w Bitcoin Storm inwestować? Bezpłatna rejestracja

W celu odblokowania dostępu do bezpłatnej platformy inwestycyjnej Bitcoin Storm należy wypełnić krótki formularz w oknie rejestracji dostępny na stronie, podając podstawowe dane (imię, nazwisko, adres e-mail i nr telefonu). Konto użytkownika zostaje utworzone natychmiastowo, bez dodatkowych opłat, co umożliwia błyskawiczne przejście do inwestowania cyfrowej waluty. Interfejs użytkownika witryny jest elegancki i intuicyjny, a po utworzeniu konta na platformie inwestorzy mogą łatwo finansować portfele kryptowalut przy użyciu dostępnych metod płatności.

Bitcoin Storm możliwość bezpłatnej rejestracji – Sprawdź więcej

Czy inwestowanie w Bitcoin jest w Polsce legalne?

W związku z brakiem dedykowanych regulacji dotyczących funkcjonowania wirtualnych walut i giełd cyfrowych walut, inwestowanie w Bitcoin na terenie Polski jest całkowicie legalne, co potwierdzone zostało odpowiedzią na interpelację nr 6655 Ministerstwa Rozwoju i Finansów. Dodatkowo, w 2016 roku, wspomniana kryptowaluta została wpisana na listę Polskiej Klasyfikacji Wyrobów i Usług, tymczasem handel cyfrową walutą uzyskał wpis w Polskiej Klasyfikacji Działalności, dlatego posiadanie i obrót nią jest w pełni bezpieczne.

Bitcoin Storm jako system inwestycyjny- czy warto?

Na rynku istnieje wiele różnych platform handlu kryptowalutami, ale są też i takie- Bitcoin Storm- na które warto zwrócić uwagę, ponieważ zapewniają inwestorom dostęp do szeregu funkcji i są optymalnie dostosowane do ich potrzeb. Potencjalne korzyści z inwestowania w kryptowaluty za pomocą systemu inwestycyjnego Bitcoin Storm są raczej jednoznaczne. Wielu użytkowników odnotowało znaczne zyski po założeniu konta na platformie w postaci podwójnego, a nawet czterokrotnego pomnożenia zainwestowanych pieniędzy.

Jakie zalety korzystania z Bitcoin Storm?

Brak ingerencji politycznej w kryptowaluty, a co za tym idzie brak regulacji przez bank centralny daje użytkownikom platformy Bitcoin Storm większą swobodę z korzystania z jej możliwości. Niektórzy uważają, że inwestowanie w metale szlachetne i inwestowanie w cyfrową walutę idą w parze. Inwestorom w systemie Bitcoin Storm została zapewniona pełna anonimowość zgodnie z regulacjami o przechowywaniu i przetwarzaniu danych osobowych, a to przemawia do tych, którzy chcą zachować prywatność w swoich sprawach finansowych. Bitcoin Storm daje możliwość dyskretnego inwestowania, a dzięki dostępowi do szybkiej aplikacji tradingowej działającej z 99,4% poziomem dokładności, przeciętny użytkownik może spodziewać się wysokich obrotów, nawet bez doświadczenia.

Bitcoin Storm możliwość bezpłatnej rejestracji – Sprawdź więcej

Opinie i bezpłatna rejestracja Bitcoin Storm

W Internecie znaleźć można szereg pozytywnych opinii użytkowników platformy Bitcoin Storm, co wywołane jest wysokimi dochodami z inwestycji, które wykonują każdego dnia. Dodatkowo, system inwestycji oferuje w pełni bezpłatną rejestrację oraz brak prowizji i opłat brokerskich, co często podkreślają w rekomendacjach zadowoleni Klienci platformy.

Previous ArticleNext Article
Od Stycznia 2019 jestem CEO projektu KopanieBitcoin.pl naszym celem jest prowadzenie i tworzenie największego serwisu w Polsce, który wspiera polskie górnictwo kopania kryptowalut. Kopanie Bitcoin jest w Polsce coraz bardziej popularniejsze dlatego celem jestem budowanie w pełni wartościowego serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powody do obaw na Bitcoin Cash – Powód wahania mocy obliczeniowej

Jak pamiętamy w ubiegłym miesiącu pojawiły się obawy dotyczące z bezpieczeństwa Bitcoin Cash. Głównie były one związane z potencjalnym atakiem na sieć tej waluty cyfrowej. Zauważalna stała się również zwiększona moc obliczeniowa, czyli zmienność hash rate na Bitcoin Cash (BCH). Treść raportu przygotowanego przez ekspertów platformy BitMex powinna uspokoić wszystkich zainteresowanych.

Treść raport przygotowanego przez BitMex jednoznacznie eliminuje jakiekolwiek manipulacje 

Raport przygotowany przez ekspertów z giełdy BitMex tłumaczy, że zwiększona zmienność mocy obliczeniowej może przyczynić się do tego, że sieć Bitcoin Cash (BCH) straci w niewielkim stopniu na zaufaniu. Dotyczy to jednak tylko płatności dokonywanych w niektórych okresach. Wyraźnie widzoczna większa zmienność na Bitcoin Cash (BCH) w porównaniu z walutą cyfrową Bitcoin (BTC) pozwala na zauważenie cykliczności. Dlatego też wiele osób doszukiwało się w niej manipulacji. Eksperci z BitMex jednogłośnie twierdzą, że nie znaleźli dowodów, które potwieerdzają te przypuszczenia.

Przeprowadzona analiza średniej trudności kopania Bitcoin Cash (BCH) zarówno dla każdego bloku blockchain, jak i z rozbiciem na poszczególne kopalnie miała za zadanie ustalenie, czy którejś z analizowanych kopalni udało się wykreować strategię, za pomocą której możliwe było osiągnięcie niższego poziomu trudności w porównaniu z innym kopalniom. Wyniki analizy nie udały jednak jednoznacznych odpowiedzi, gdyż poziom trudności związany z wydobyciem był mocno zbliżony do całkowitej średniej.

Analiza nie wykryła również żadnych manipulacji związanych z lukami czasowych. Które to pojawiły się pomiędzy poszczególnymi stemplami czasu, czyli timestamps dla poszczególnych bloków, a czasem zapisu bloków. Ten drugi odbywał się zgodnie z czasem lokalnym pracujących analityków.  Porównując timestamps Bitcoin Cash (BCH) z Bitcoinem (BTC) można wyciągnać wnioski, że w przypadku tej drugiej waluty cyfrowej są one nie tylko bardziej spójne, ale również charakteryzują się mniejszą zmiennością. Należy to interpretować w ten sposób, że sieć peer-to-peer Bitcoin (BTC) jest zarówno silniejsza, jak i chechuje się szybszą propagacją bloków.

Czy istnieje możliwość rozwiązania problemów dręczących Bitcoin Cash (BCH)? 

Rozwiązanie problemu związanego ze zmiennością hash rate, czyli mocy obliczeniowej na Bitcoin Cash (BCH)  może wymagać zastosowania tak zwanego hard forka. Jego wdrożenie będzie zapewne wiązało się ze sporym nakładem nakładem pracy. Nie obędzie się także bez dyskusji w szeregach społeczności BCH. Jak powszechnie wiadomo kolejny hard fork został zaplanowany za klika dni, jednak nie był on związany z właśnie opisaną sytuacją.

Czy istnieją jakieś opcje rozwiązania tego problemu? Oczywiście, że tak. Należą do nich:

  • połączenie kopania Bitcoin Cash (BCH) z Bitcoinem (BTC)
  • przejęcie systemu związanego z dostosowywaniem stopnia trudności działającego na Bitcoin (BTC)
  • zredukowanie zarówno rozmiaru bloków, jak i czasu przeznaczonego na jego kopanie.

Eksperci z giełdy BitMex uważają jednak, że kwestia zmienności mocy obliczeniowej nie jest aż tak istotna, aby wdrażać natychmiastowe rozwiązania.

Górnik z Rosji zamierza wydobywać 20% wszystkich pozyskiwanych bitcoinów.

Rosyjska fabryka aluminium, która po wprowadzeniu sankcji w USA w kwietniu 2018 roku utraciła dostęp do amerykańskiego rynku, ożyje jako megakopalnia bitcoina. Nadwoickim Zakładem Aluminium (NAZ) w Karelii zainteresował się Dmitrij Marichinow z rosyjskiej firmy wydobywczej (RMC), który zamierza zwiększyć wydobycie BTC w całej Rosji.

Planowane 20% wydobycia bitcoina to aż 101.5 mln USD miesięcznie

W kwietniu ubiegłego roku na spółkę dominującą NAZ Rusal zostały nałożone sankcje. Postanowiło o tym Amerykańskie Biuro Kontroli Aktywów Zagranicznych (OFAC), ponieważ jej powiązany z Kremlem główny udziałowiec Oleg Deripaska został określony przez Skarb USA „mianowanym rosyjskim oligarchą”. Ostatnio Deripaska zrezygnował ze swojego pakietu kontrolnego w Rusal, w związku z czym sankcje zniesiono, produkcja jednak w Nadvoitsy wznowiona już nie została.

Przedstawiciel Rusal potwierdził, że część starego zakładu produkcyjnego została wynajęta właśnie RMC. Oprócz niej, ale tutaj już niczego nie wyjaśniano, wiele pomieszczeń zakładowych wynajęto innym podmiotom. Według Maricznikowa w NAZ ma zostać stworzony cyfrowy koncentrator, który będzie sprzedawał za granicę swoją moc obliczeniową. Maricznikow jest nastawiony do projektu euforycznie, świadczą o tym jego słowa:

Obecnie zakład Rusala jest nieopłacalny, a dostarczana tam energia elektryczna praktycznie jest marnotrawiona. Ponadto ludzie mieszkający w pobliżu miejsca, gdzie istnieje jedna fabryka, pozostają bez pracy. Naszym zamiarem jest przeprojektowanie zakładu i odsprzedawanie jego mocy obliczeniowej jako usługi, co oznacza świadczenie usługi IT. Dla wszystkich tych, którzy są zaangażowani w wydobywanie bitcoinów i innych kryptowalut, w tworzenie sieci neuronowych i rozwój sztucznej inteligencji ta usługa może się okazać bardzo przydatna.

Ile jest realizmu w planach Miriniczewa?

Jak przedstawiają sprawę pracownicy RMC, Mariniczew blisko współpracuje z giełdą kryptowalutową Cryptonex z Wysp Brytyjskich. W oparciu o tę współpracę zapewne zamierza rozwinąć firmę tak, aby osiągnąć jedną piątą światowego wydobycia bitcoinów. Plan ambitny, ale czy realny?

Przyjrzyjmy się:

Wydobycie jednego bloku BTC trwa dziesięć minut. Matematyka nie kłamie i miesięcznie można wydobywać 4320 bloków. Nagroda za blok na dziś to 12,5 BTC. Jeżeli cena bitcoina będzie wynosiła 9250,40 dolarów, to miesięczny dochód z wydobycia wyniesie 507,6 mln USD miesięcznie. 20 procent z tej kwoty to 101,5 miliona dolarów, ale tak jest tylko w teorii.

Jurij Pripaczkin, prezydent Rosyjskiego Stowarzyszenia Kryptoekonomii i Blockchain (RACIB) uważa zaangażowanie się w projekty wydobywcze za opłacalne dla każdego. Jednocześnie zastrzega, że wiele zależy od cen energii elektrycznej, a o planach Maricznikowa dotyczących koncentracji wydobycia na poziomie globalnych 20% wyraził się sceptycznie.

Pripaczkin uważa, że na świecie jest zbyt wielu górników, aby było to realne i że realistyczne podejście powinno się kształtować na poziomie 5-7% całkowitego wolumenu wydobycia BTC. Na koniec dodając, że i tak wszystko zależy od dostępu do odpowiednio niskich cen energii.