Cena Bitcoina odzyskuje poziom 18 000 USD

Po ostatnich wahaniach cena Bitcoina znów poszła w górę i przekroczyła 18 000 dolarów. Może być jednak tak, że wkrótce przyjdzie spadek, który poprzedzi kolejny rajd, dający w perspektywie nadzieję nawet na nowe ATH.

W artykule znajdziesz następujące informacje

Bitcoin na poziomie 18000 dolarów

Kilka dni temu na rynku mogliśmy obserwować spadek kursu BTC z poziomu ok. 19 do 16 000 USD. Uznano, że jest to przede wszystkim efekt realizacji zysków przez inwestorów po ostatniej hossie. Ten spadek nie zachwiał jednak wiarą w walutę, a traderzy wykorzystali obniżoną cenę do dokonania kolejnych zakupów. Po chwilowym zachwianiu moneta wróciła więc na poziom cenowy w granicach 18 000 USD. Sytuacja cały czas jest jednak dynamiczna, a wielu analityków przewiduje, że w najbliższym czasie można się spodziewać spadku, który z kolei będzie zapowiedzią rajdu, mającego w perspektywie być może nawet wyznaczenie nowego ATH.

Będzie nowe ATH Bitcoina?

Niektórzy porównują sytuację do tej, do jakiej doszło po osiągnięciu ATH w 2013 roku. Wykresy kursu waluty po tamtym rekordzie i po ponownym z 2017 roku wydają się bowiem być bliźniaczo podobne, łącznie z momentami, w których dochodziło do “halvingów”. Po ATH z 2013 r. kurs BTC notował spore spadki aż do połowy 2016 r., gdy sytuacja się zmieniła. Właśnie wtedy zaczął się rajd, którego szczytem stał się nowy najwyższy kurs (ATH) z grudnia 2017 roku.

Kluczowym pytaniem, które teraz zadają sobie analitycy rynkowi jest to czy historia się powtórzy. Patrząc na oba wykresy można odnieść wrażenie, że dziś wszystko na to wskazuje. Po ATH z końca 2017 doszło do spadków, które de facto zostały zatrzymane dopiero w połowie ubiegłego roku. Dodać do tego należy, że dopiero kilka miesięcy temu miał miejsce kolejny halving, a zatem jeśli przyłożymy do obecnego okresu miarę z lat 2013-2017, to wiele wskazuje na to, iż nadchodzi długa hossa, a jej końcowym efektem może być przebicie dotychczasowego ATH i wyznaczenie najwyższego kursu w historii na poziomie, w który jeszcze niedawno trudno byłoby uwierzyć.

Przeczytaj również artykuły na vouchercbd.com

Previous ArticleNext Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bitcoin Lifestyle – Platforma Rejestracja Opinie

Bitcoin Lifestyle jest specjalnym oprogramowaniem. Służy ono do grania na Bitcoin. Możemy dzięki niemy wejść do nieograniczonej strefy finansowej wolności. Co więcej uda się dzięki niemy odkryć całkiem nowe narzędzia służące zarabianiu pieniędzy. Ma ono zmaksymalizować inwestycje wszelkiego rodzaju, przejmując jednocześnie kontrolę nad swoimi zyskami. Użytkownicy mają szansę na zarobienie sporych sum, korzystając z systemu oraz bazują na szczególnych metodach.

Czym jest Bitcoin Lifestyle?

W obecnych czasach to Bitcoin zyskuje ogromne uznanie na rynku. Co więcej jest traktowany jako bardzo cenna waluta, którą operujemy w strefach online. Jest to forma waluty cyfrowej, która działa w sposób elektroniczny. Kryptowaluta powstała w roku 2009 i stała się pierwszą tego typu płatnością na całym świecie.

Bitcoin jest zatem to po prosty cyfrowa waluta, która nie ma fizycznej firmy w przeciwieństwie do pieniędzy tradycyjnych. Jest to środek płynny wymiany, którym możemy płacić za wiele produktów. Dokonujemy transakcji bardzo bezpiecznie oraz sprawnie. Coraz to więcej osób oraz firm decyduje się na korzystanie z waluty tego typu, ponieważ daje one naprawdę wiele ciekawych i innowacyjnych możliwości.

Jak do zarabiania wykorzystać platformę Bitcoin Lifestyle?

Bitcoin Lifestyle oferuje nam możliwość skorzystania z bardzo fachowych porad, a do narzędzi, które pomogą nam osiągnąć ogromny sukces. Przy ich wykorzystaniu skorzystamy z finansowych rynków na bardzo szeroką spalę, opierają się na aspektach innowacyjnych z tym związanych. W przypadku samej chęci odniesienia sukcesu właśnie w handlu, pamiętać powinniśmy o tym, że wykorzystać praktycznie technologie, które daje nam świat.

Jednym z takich przykładów biznesów udanych jest wszystkim znany Facebook. Na początku być od firmą dosyć niewielką. A obecnie? Obecnie jest integralną częścią życia wielu osób, a sama inwestycja sprzed paru lat w tę firmę dałaby nam naprawdę ogromny zysk. Platformę wykorzystać możemy do zarabiania w taki właśnie sposób, że zyskujemy szansę wybrania konkretnej firmy na rynku, które odniesie w naszym mniemaniu sukces. Konieczna będzie rejestracja na platformie. Później możemy przystępować już do dzieła.

Na początku powinniśmy się zastanowić, na jaką w ogóle firmę postawić. Poszukajmy informacji dookoła nas oraz śledźmy bacznie wszelkie doniesienia o danej firmie. Jeśli tylko uda nam się uzyskać jakieś ważne informacje od znajomych o nowej firmie o pozycji ugruntowanej, to z całą pewnością zauważymy poruszenie na rynku. Tak naprawdę to każdego dnia uzyskamy masę możliwości, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Dlatego właśnie powinniśmy być czujni i dostrzegać wszystko co jest dookoła nas.

Czy Bitcoin Lifestyle w Polsce jest w pełni legalne?

Nie musimy się o to martwić. Bitcoin Lifestyle jest całkowicie legalną platformą. Musimy jednak pamiętać o tym, aby korzystać z serwisu zawsze w pełni zgodnie z regulaminem oraz wszelkimi obowiązującymi normami prawnymi. Serwis nie jest odpowiedzialny za działania swoich użytkowników. To użytkownicy akceptując regulamin wyrażają zgodę na określone jasno warunki. Musimy zatem dokładnie się zapoznać z warunkami oraz zasadami na platformie. Są one rzetelne oraz przedstawiają wydarzenia prawdziwe. Mogą one użytkownikom przynieść w przyszłości ogromne zyski, ale wcale nie muszą.

Ile zarobimy z Bitcoin Lifestyle?

Jeśli chodzi o wszelkie zarobki, które uzyskać możemy na platformie, to tak naprawdę wszystko jest zależne od danej kwoty, którą uda nam się zainwestować, ta także od wszelkich dokonywanych transakcji. W tym przypadku akurat nie ma żadnych, nawet najmniejszych ograniczeń, które dotyczyłyby potencjalnego zarobku. Musimy przyznać, że jest to spore udogodnienie. Poza tym użytkownik nie musi posiadać żadnego doświadczenia jeśli chodzi o sferę handlową. Strona przecież zrzesza zarówno profesjonalistów, a do tego osoby początkujące. Na samym początku z pewnością otrzymamy pomoc, jak i także wszelkie niezbędne porady od brokera. Otrzymamy także materiały szkoleniowe, które nam pozwolą ruszyć dalej oraz zacząć swoje działania.

Najważniejszą informacją jest także to, że Bitcoin Lifestyle w pełni jest darmowy. Użytkownik jedynie musi wpłacić inwestycję minimalną na poziomie 1000 złotych. pieniądze te są potrzebne do inwestowania oraz handlowania w taki sposób, w jaki chcemy. Pierwsza transakcję możemy wykonać nawet dzisiaj. Wystarczy, że dokonamy rejestracji na Bitcoin Lifestyle.

Jak kształtują się opinie w sieci dotyczące Bitcoin Lifestyle?

Użytkownicy zgodnie wskazują, że platforma to bardzo ciekawa nowość na rynku oraz cieszy się opiniami doskonałymi na zagranicznych rynkach. Bitcoin Lifestyle daje nam wolność handlowania  w dowolnym miejscu oraz stanowi także bazę informacji pożądanej oraz niezbędnej wiedzy. Ryzyko w handlu zawsze występuje. Jednakże należy je umieć wykorzystać oraz czerpać możliwie jak najwięcej korzyści z możliwości, jakie nam daje oprogramowanie tego typu. Platforma się cieszy bardzo dobrymi opiniami oraz sporym zainteresowaniem. Wzbudza ono w nas ciekawość odnośnie inwestycji właśnie tego typu.

BitBay – Giełda Rejestracja – Opinie użytkowników 2020

Od kilku lat społeczeństwo obserwuje nieustanny rozwój rynku kryptowalut. i nic nie wskazuje na to, aby ten trend miałby się w najbliższym czasie odwrócić. Ta forma pieniądza umożliwia użytkownikom korzystanie z oszczędności w formie przelewów zagranicznych a także pozwala na szybką wpłatę i wypłatę środków. Nie inaczej działa polska sieć kryptowalut, gdzie prym wiedzie giełda BitBay.

Bezpieczeństwo giełdy BitBay

BitBay został założony w 2014 roku a jego pomysłodawcą był Sylwester Suszek. Jest on praktykiem i jednym z najbardziej cenionych autorytetów w dziedzinie kryptowalut. Oprócz tego jest dyrektorem generalnym BitBay i członkiem Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin.

Od początku działalności, użytkownicy mają możliwość dokonywania translacji poprzez narzędzia do handlu kryptowalutami. Na początku działano tylko na Bitcoinie a w późniejszym czasie doszły kolejne waluty, w tym Lisk czy Ethereum. Od tego momentu giełda stale poszerza ofertę, co powodowało wzrost popularności, ale też skutkowało zatrudnieniem kolejnych pracowników. W ten sposób powstał oddział BitBay w Amsterdamie. Kolejne zmiany nastąpiły w 2016 roku. Między innymi wprowadzono opcję zawierającą Kantor Bitcoin. Silna pozycja na rynku i zadowolenie klientów doprowadziło do faktu, że nie widać konkurencji na rynku kryptowalut dla giełdy BitBay.

Rejestracja Bitbay – bardzo łatwe zadanie

Proces rejestracji jest szybki i intuicyjny. Każdy nowy użytkownik bez problemu założy konto i dokona transakcji. Brak konta będzie tożsamy z niemożliwością przeprowadzania transakcji na stronie BitBay. Aby ułatwić zadanie, rejestracja konta jest całkowicie darmowa. Wymagane jest tylko podanie potrzebnych danych osobowych, jak np. adres e-mail, na który przyjdzie wiadomość z linkiem aktywującym konto. Po wykonaniu tej czynności, należy uzupełnić profil użytkownika poprzez podanie loginu, hasła i kodu PIN, który będzie alternatywną formą kontaktu, potrzebną np. w momencie kontaktu z infolinią. Wszystkie kroki, wymagane przez stronę są niezbędne, by można było korzystać z udogodnień, oferowanych przez platformę. Działa to również na korzyść użytkownika, zwiększając jego wiarygodność.

Na koniec pozostaje określenie rangi konta. Użytkownik nadaje profilowi statut, mając do wyboru konto osobiste lub firmowe. W zależności od tego, konto będzie wymagać innych uprawnień poprzez wpisanie dodatkowych informacji. Dzięki temu platforma jest bezpieczna i nie dosięgną jej żadne cyberataki.

Opinie użytkowników Bitbay

Bardzo dużo osób martwi się kwestiami bezpieczeństwa oraz tym, czy ich dane osobowe pozostaną pod ścisłą ochroną administratora. Szczególnie tyczy się to kryptowalut, gdzie przechowywane są substytuty prawdziwej gotówki. Giełda oferuje ochronę danych za pomocą “cold wallet”. Natomiast środki na kontach użytkowników nie mają styczności z serwerami giełdy. Tym sposobem zwiększa się ich bezpieczeństwo. Klient może również dokonać dwuetapowego logowania, co jeszcze bardziej go uwierzytelnia.

Opłaty za korzystanie z konta na giełdzie Bitbay

Istnieje możliwość, że na koncie nie będzie środków. Nic nie szkodzi. Prowizje pobierane są tylko podczas dokonywania transakcji lub zlecaniu wypłaty środków. Tabele opłat są dostępne w każdym momencie korzystania z serwisu.

Jednak należy zwrócić uwagę na dwie opłaty. “Maker” powstaje podczas tworzenia nowego zlecenia a prowizja wynosi maksimum 0,3%. Natomiast “taker” występuje w przypadku transakcji i może wynieść 0,43%, zależnie pod formy wypłaty. Wpłaty są jednak wolne od dodatkowych kosztów.

Zalety i wady giełdy Bitbay

Widać, że platforma jest dedykowana polskim użytkownikom. Główną walutą jest polski złoty, interfejs prowadzony jest w języku polskim, tak samo jak obsługa klienta. Mimo tego, znana jest poza granicami kraju, o czym świadczą liczne nagrody. Z drugiej strony jednak, wadą są kursy walut, nieznacznie różniące się od tych zagranicznych.

Platforma ta zaszczepiła w Polakach zainteresowanie kryptowalutami. Jest opisywana jako rzetelna strona, nakierowana na interakcję z klientami. Umożliwia transakcje wielowalutowe, ze szczególnym naciskiem na Bitcoina.