Nawigacja po forum

Gamerhash - warto?

Cytat

Witam, słyszeliście o czymś takim jak gamerhash? Czyli w skrócie o „kopaniu kryptowalut”. W teorii wystarczy tylko dobry komputer i kaska sama leci. Ostatnimi czasy coraz częściej o tym słysze i zastanawiam się czy to na prawde jest takie piękne jak mówią. Z miesiąc temu usłyszałem o tym od znajomego, który mówił, że dorabia sobie na tym około stówke miesięcznie (czasem mniej czasem więcej) bez robienia niczego. Mówił, że oczywiście milionów z tego nie ma ale jak na taką robote to nie żałuje zakładania tego.

Czy ktoś kto z tego korzysta mógłby się o tym jakoś szerzej wypowiedzieć? Jaką aplikacje ściągnąć i czy w ogóle jest potrzebna, czy nie ma z tego wirusów i co najważniejsze, czy opłaca się w ogóle w to bawić? Mam w domu nowy komputer dlatego zalezy mi na tym, żeby to całe kopanie kryptowalut nie zamuliło mi sprzętu w zamian za zarobek rzędu kilkunastu złotych.

Znajomy poleca, ale może ktoś korzysta z tego trochę dłużej i może powiedzieć coś więcej. Napiszcie czy korzystacie i ile w miesiącu jesteście w stanie wyciągnąć z tego kaski.

Cytat

ja mam całkiem dobry sprzęt stabilny procek i dobra karta graficzna a szacuje mi że za kopanie w 1 miesiąc zarobię 1 dolara , co oczywiście jest jakąś kpiną . Osobiście stwierdzam,że nie warto , no chyba że masz kompa z Nasa

Wpisy na forum dyskusyjnym KopanieBitcoin.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. KopanieBitcoin.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.