Nawigacja po forum

Jak zarabiać pasywnie krypto?

Cytat

Witam.

Mam pytanko. Znacie może jakieś sposoby aby zarabiać bitcoiny pasywnie? Mam na myśli żeby same się mnożyły, lub żeby nie trzeba było wkładać w to jakoś szczególnie dużo pracy? Dzieki !

Cytat

Tak bez pracy to nic nie ma. Aby zarobić zazwyczaj trzeba zainwestować, a nic nie wspomniałeś czy wogóle posiadasz jakiś budżet? Krytpowaluty nie spadną ci z nieba!

Tak czy siak podam ci 8 sposobów w jaki możesz zdobywać bitcoiny, być może któryś z nich wykorzystasz teraz lub w przyszłości

1 . Zarabiaj bitcoiny, akceptując je jako środek płatniczy

Moim zdaniem najlepszym i najłatwiejszym sposobem na zarabianie bitcoinów jest zaakceptowanie ich jako środka płatniczego. Jeśli masz małą firmę, integracja odbywa się szybko i łatwo. Bez względu na to, czy prowadzisz sklep stacjonarny, czy internetowy, bez względu na to, czy sprzedajesz towary lub usługi według mnie dużo lepiej jest przyjąć płatność w bitcoinie. Zobacz, dzisiaj zarobisz 1000zł a w ciągu roku bitcoin pójdzie o 50% w góre. Co wtedy? Masz 1500zł! A co jeśli pójdzie w góre o 300%?

2. Istnieje wiele stron internetowych, które oferują możliwość zbierania bezpłatnych Bitcoinów. W przypadku większości tych witryn chodzi o to, że odwiedzasz tę witrynę i po prostu oglądając reklamy dostajesz niewielką ilość Bitcoinów. Ta koncepcja ma coś wspólnego z oglądaniem starej, dobrej, bezpłatnej telewizji. Oglądasz wiele reklam, a pomiędzy nimi dostajesz coś, co naprawdę chcesz zobaczyć, na przykład film lub klipy muzyczne. Nie zarobisz milionów na tego typu stronach

3. Jeśli masz już trochę Bitcoinów, możesz zarabiać pasywnie na pożyczkach. Zarabiaj bitcoiny poprzez wypłaty odsetek, pożyczając je.

Pożycz je  bezpośrednio komuś, kogo znasz.

Inną opcją są strony peer to peer pożyczające bitcoiny z listami różnych kredytobiorców.

Model podobny do bankowości tylko że oparty o bitcoin Bitcoin. Tutaj umieszczasz swoje Bitcoiny jako depozyt na stronie, która płaci ci stałe oprocentowanie od twojego depozytu.

Podsumowując, pożyczki Bitcoin to dobry sposób na zarabianie więcej Bitcoinów z tego, co już masz. Ty jednak nie wspomniałeś czy masz już jakieś bitcoiny.

4. Wydobywanie bitcoinów to proces, w którym generowane są nowe bitcoiny. Podczas eksploracji komputer dodaje nowe transakcje Bitcoin do łańcucha bloków (księga publiczna, w której przechowywane są wszystkie transakcje Bitcoin) i szuka nowych bloków.

Ponieważ wydobywanie bitcoinów stało się bardzo intensywne dla sprzętu, a zatem kosztownym procesem, większość indywidualnych górników dołącza do tak zwanej puli wydobywczej. Jedną z pul wydobywczych, do której możesz się połączyć, jest na przykład Bitmite.

5. Zarabiaj bitcoiny, dając napiwki

Kiedy zarabiasz Bitcoiny za pomocą napiwków, przypomina to akceptowanie Bitcoinów jako środka płatniczego. Potrzebujesz portfela, kodu QR z adresem Bitcoin, a osoby, które potencjalnie mogą dać ci napiwek, muszą wiedzieć że jest taka możliwośc. Istnieją różne miejsca, w których możesz otrzymać napiwki w bitcoinie. Na przyklad twoj sklep lub restauracja. Jezeli jestes kelnerem mozesz zaprojektowac naszywke naklejke I accept bitcoin i przykleic ja na swój uniform. A nóż znajdzie się jakiś kryptomaniak który da ci kilka satoshi napiwku 🙂

6.

Niektórzy twierdzą, że handel jest formą hazardu. Chociaż te dwie rzeczy mają ze sobą coś wspólnego, istnieją również podstawowe różnice. Kiedy grasz (i zakładasz, że jest to uczciwa gra), masz pewne prawdopodobieństwo wygranej i przegranej. Kiedy handlujesz aktywami, staje się to znacznie bardziej skomplikowane. Nie chcę tu wchodzić w szczegóły. Chcę tylko przedstawić koncepcję, w jaki sposób zarabiać bitcoiny podczas handlu.

Najbezpieczniejszym sposobem zarabiania pieniędzy na handlu jest arbitraż. Krótko mówiąc, oznacza to, że widzisz możliwość zakupu kryptowaluty w jednym miejscu za określoną cenę i natychmiastowej sprzedaży w innym miejscu za wyższą cenę. Ważne jest, aby wiedzieć, że możesz natychmiast sprzedać aktywa po określonej cenie. Jeśli tak się nie stanie, mówimy o spekulacji - lub hazardzie, jak wolisz. Jest dużo materiałów na youtube o tradingu z których możesz skorzystać.

7.Otrzymywanie comiesięcznej wypłaty w Bitcoinach jest prawdopodobnie najbardziej stabilnym sposobem na zarabianie Bitcoinów. Nie ma wielu organizacji, które płacą Ci w Bitcoinach, ale jest przynajmniej kilka na polskim rynku. Jezeli jestes freelancerem, również możesz poprosić o zapłate w bitcoinie 🙂

8. Zarabiaj bitcoiny na grach hazardowych - nieodpowiednie dla wszystkich

Szczerze mówiąc, nie jestem wielkim zwolennikiem hazardu. Ale jest to sposób na zarabianie Bitcoinów, więc aby uzupełnić tę listę, należy o tym wspomnieć. Nie wymienię tu jednak żadnych linków do stron hazardowych. Możesz je znaleść sam przy użyciu wujka GOOGLE.

Mam nadzieje że pomogłem, pozdro!

Wpisy na forum dyskusyjnym KopanieBitcoin.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. KopanieBitcoin.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.