Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Najlepsze miejsca do kopania w chmurze

Inną opcją jest zakup w kontraktach na wydobycie w chmurze Bitcoin. Upraszcza to znacznie proces, ale zwiększa ryzyko, ponieważ nie kontrolujesz rzeczywistego sprzętu fizycznego.

Wymienione w tej sekcji kopalnie NIE są rekomendacją dla tych usług. Wiele tego typu stron okazało się być scamem

Hashflare : Hashflare oferuje kontrakty wydobywcze SHA-256 i najbardziej opłacalne monety SHA-256 mogą być wydobywane, podczas gdy automatyczne wypłaty są nadal w BTC. Klienci muszą zakupić co najmniej 10 GH/s.

Genesis Mining : Genesis Mining jest największym dostawcą usług wydobywczych w technologii bitcoin i scrypt cloud mining. Genesis Mining oferuje trzy plany wydobycia chmury Bitcoin w rozsądnych cenach. Dostępne są również kontrakty wydobywcze Zcash.

Hashing 24 : Hashing24 jest zaangażowany w wydobycie Bitcoin od 2012 roku. Mają swoje zakłady w Islandii i Gruzji. Wykorzystują nowoczesne układy ASIC firmy BitFury, które zapewniają maksymalną wydajność i

Minex : Minex jest innowacyjnym agregatorem projektów blokchainowych prezentowanych w formacie ekonomicznej gry symulacyjnej. Użytkownicy kupują pakiety chmur, które następnie mogą być wykorzystane do zbudowania indeksu z wstępnie wybranych zestawów chmurowych farm wydobywczych, loterii, kasyn, prawdziwych rynków i wielu innych.

Minergate : Oferuje zarówno usługi górnictwa puliowego i połączonego, jak i usługi górnictwa chmurkowego dla Bitcoin.

Hashnest : Hashnest jest obsługiwany przez Bitmain, producenta linii Antminer górników Bitcoin. HashNest posiada obecnie ponad 600 kopalń Antminer S7 do wynajęcia. Najbardziej aktualne ceny i dostępność można zobaczyć na stronie internetowej HashNest. W momencie pisania tego tekstu Antminer S7 można wynająć za 1200 dolarów.

Bitcoin Cloud Mining : Obecnie wszystkie umowy na wydobycie w chmurze Bitcoin są wyprzedane.

NiceHash Review: NiceHash jest wyjątkowy, ponieważ wykorzystuje księgę zamówień, aby dopasować kupujących i sprzedających kontrakty wydobywcze. Sprawdź na stronie internetowej NiceHash aktualne ceny.

Eobot Review:Tutaj można Rozpocząć wydobycie chmury Bitcoin za zaledwie 10 dolarów. Eobot twierdzi, że klienci mogą zerwać kontrakt nawet w ciągu 14 miesięcy.

MineOnCloud Review: MineOnCloud posiada obecnie około 35 TH/s sprzętu górniczego do wynajęcia w chmurze. Niektóre maszyny, które można wynająć , to AntMiner S4s i S5s.

Ale chyba juz znalazlem 🙂

Testuję wiele kopalni ale jedna mi chodzi już od 2 lat i tej się tylko trzymam. Wypłacalna i cały czas w nią inwestuję. Nie chcę innych kopalni. Można też automatycznie reinwestować.

A jaka to kopalnia?

Cytat z Gość data 22 maja, 2020, 9:57 pm

Testuję wiele kopalni ale jedna mi chodzi już od 2 lat i tej się tylko trzymam. Wypłacalna i cały czas w nią inwestuję. Nie chcę innych kopalni. Można też automatycznie reinwestować.

A co to za koparka

Wpisy na forum dyskusyjnym KopanieBitcoin.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. KopanieBitcoin.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.