Nawigacja po forum

Odzyskaj zwrot gotówki w Bitcoin Kiedy robisz zakupy online

Cytat

Ebates, popularyczny dodatek do Google Chrome , oferuje klientom zwrot gotówki za zakupy z tysięcy stron internetowych. Pracują oni z prawie wszystkimi głównymi sprzedawcami internetowymi, w tym ze wszystkim, począwszy od Best Buy, poprzez Groupon, aż po Nike. Po zainstalowaniu rozszerzenia i utworzeniu konta, Ebates powiadomi Cię, czy istnieją zniżki dostępne podczas przeglądania strony internetowej sprzedawcy. Jednym kliknięciem możesz aktywować zniżki. Pod koniec każdego kwartału otrzymujesz czek od Ebatesa z saldem gotówki zwrotnej. To proste.
W krypowalutach firma o nazwie Lolli oferuje podobne usługi. Dokonuj zakupów na stronach internetowych takich jak Sephora, Macys czy CVS i odzyskaj gotówkę w Bitcoin. Każdy sklep ma inną kwotę motywacyjną. Niektóre oferują aż 9% cash-back. Inne oferują określoną ilość BTC. Jest to bardzo prosty sposób na zarobienie darmowego Bitcoin podczas dokonywania codziennych zakupów.
Pobierz rozszerzenie Lolli Chrome za darmo teraz.
Innym ekscytującym sposobem na zarobienie Bitcoin jako cash-back jest korzystaniez Pei. Z Pei app, można odblokować cash-back w BTC, USD, lub kartach upominkowych. Ich aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i po prostu działa w tle, jak w sklepie. Pierwszym krokiem jest bezpieczne podłączenie konta bankowego, kart debetowych i kredytowych do konta za pośrednictwem Plaid. Następnie, za każdym razem, gdy robisz zakupy w sklepie w społeczności kupców Pei, otrzymasz zwrot pieniędzy bezpośrednio na swoje konto Pei. To naprawdę takie proste.
Do ich partnerów należą firmy takie jak Target, Chipotle, 7-Eleven i wielu innych dużych sprzedawców detalicznych. Najlepsze jest to, że nie tylko zarabiasz Bitcoin poprzez Pei, ale i tak dostajesz "podwójne zanurzenie" w punktach i nagrodach, które normalnie otrzymałbyś ze swoich kart kredytowych. Pei jest jednym z najlepszych sposobów na pasywne zarobienie Bitcoin bez konieczności zastanawiania się nad tym.

Wpisy na forum dyskusyjnym KopanieBitcoin.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. KopanieBitcoin.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.