Nawigacja po forum

Zarabiaj Bitcoin z kontem odsetkowym Crypto.

Cytat

W ten sam sposób, w jaki ludzie przechowywali swoje pieniądze na kontach bankowych i otrzymywali odsetki od depozytów, kryptograficzne konta odsetkowe są nowym i ekscytującym modelem dla branży sieci blokowych. Model ten jest często wykonywany na różne sposoby, w tym na konta odsetkowe. Niektórzy nazywają to po prostu pożyczaniem Bitcoin. W końcu wynik jest taki sam - przenosząc swoje Bitcoin lub inne waluty kryptograficzne do dostawcy usług finansowych, z czasem zarobisz odsetki od swojego Bitcoin.
Jak działają konta odsetkowe w systemie kryptograficznym?
Wiele firm oferuje teraz możliwość zarabiania odsetek od posiadanych przez Ciebie udziałów w systemie kryptograficznym. Podstawowa struktura polega na tym, że wysyłasz kryptowaluty na stronę internetową dostawcy usług portfelowych i w miarę upływu czasu będziesz zarabiać odsetki. Jest to nowy sposób przechowywania i zarabiania przez kryptograficznych HODLerów na ich zasobach kryptograficznych.
W ostatnich latach stopy procentowe oferowane przez banki obniżyły się, co sprawia, że zwroty są mniejsze niż zwykle.. Osoby fizyczne zostały zmuszone do znalezienia innych rozwiązań w zakresie zarabiania pieniędzy. Do tej pory nie było prawie żadnych opcji dla posiadaczy kryptowalut.
Posiadacze krypto zwracają się teraz do alternatywnych dostawców usług finansowych . Klienci mogą zarobić do 6% rocznych odsetek od swoich Bitcoin i Ether. Klienci zarabiają również na składnikach, maksymalizując swoje roczne zwroty.
Na przykład, w przypadku odsetek złożonych, efektywna roczna stopa procentowa użytkowników po 12 miesiącach, wynosząca 6%, wyniosłaby 6,2%, dodając jeszcze więcej możliwości długoterminowego wzrostu.

Wpisy na forum dyskusyjnym KopanieBitcoin.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. KopanieBitcoin.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.