Nawigacja po forum

Zarabiaj Bitcoin z marketingiem afiliacyjnym

Cytat

Marketing afiliacyjny to popularny sposób zarabiania pieniędzy dla blogerów, serwisów informacyjnych, osób mających wpływ na media społecznościowe i ludzi na co dzień. Firmy zapewniają unikalne adresy URL lub kody promocyjne dla marketerów afiliacyjnych, aby wysłać je do swoich odbiorców. Jeśli ktoś, kto kliknie na ten link dokona zakupu na link partnerski, otrzymasz nagrodę.
Ile mogę zarobić z nagród partnerskich?
Każda firma inaczej konstruuje swój program partnerski. Dla wielu marek e-commerce, zarobisz procent całkowitej kwoty zamówienia klienta, którego poleciłeś. W przypadku innych firm, możesz otrzymać stałą opłatę za każdą osobę, która zapisze się na usługę przy użyciu kodu promocyjnego.
Na przykład, Coinbase zapłaci Ci 10 dolarów za każdego klienta, który się zapisze i wpłaci co najmniej 100 dolarów. Inna popularna giełda, Binance, oferuje do 40% opłat transakcyjnych od osób poleconych. Dla osób o dużej liczbie odbiorców, których suma może wynieść nawet tysiące dolarów miesięcznie.
Inną alternatywą jest program partnerski BlockFi, który oferuje 10% odsetek zarobionych przez poleconych na konto odsetkowe BlockFi i 50 lub 10 punktów bazowych od kwoty pożyczki (w zależności od tego, która jest większa) finansowanej pożyczki. Dowiedz się więcej o tym, jak zostać partnerem.

Wpisy na forum dyskusyjnym KopanieBitcoin.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. KopanieBitcoin.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.