GamerHash może zmienić każdy komputer w koparkę walut cyfrowych

Dzięki polskiej aplikacja można wydobywać waluty cyfrowe na własnym komputerze, gdy używamy go do mało wymagających czynności. Wykopane monety można następnie przelać do portfela lub wymienić w sklepie znajdującym się na platformie GamerHash. 

Polacy z GamerHash stworzyli wyjątkową możliwość kopania walut cyfrowych dla każdego internauty bez zbędnych inwestycji.

Aby móc kopać kryptowaluty wystarczy ściągnąć aplikację. Po jej zainstalowaniu samodzielnie dokona ona wyboru jaką walutę cyfrową będzie wydobywać. Wszystko jest zależne od kursu oraz trudności algorytmicznych panujących w danym momencie w obszarze kryptowalut.

Następnie dokona wymiany na bitcoin oraz odliczy prowizję należną dla firmy. W rezultacie końcowym użytkownik otrzyma aż 90 % z wykopanych środków, które wedle uznania może ulokować we własnym portfelu lub wymienić na giełdzie kryptowalutowej na złotówki czy dolary. Środki można także wymieniać w wewnętrznym sklepie na:

 • doładowania kart przedpałacowych Paysafecard
 • vouchery Allegro
 • vouchery Morele.net
 • doładowania do telefonów
 • zasilenia konta Steam
 • zasilenie konta Netflix Premium
 • zasilenie konta Spotify.

Jak poinformował GamerHash od uruchomienia platformy jej użytkownicy wygenerowali ponad 265 tys. płatności, zaoszczędzając w ten sposób ponad 1 mln zł. Obecnie z aplikacji korzysta miesięcznie około 100 tys. użytkowników.

Jakich zysków można się spodziewać korzystając z GamerHash?

Tak naprawdę wszystko zależy od:

 • rodzaju sprzętu który będzie wykorzystywany do kopania
 • kursów wydobywanych walut cyfrowych
 • czasu pracy sprzętu
 • ustawień związanych z intensywnością kopania.

Dostawca platformy GamerHash zapewnia jednak, że korzystanie z aplikacji nie zmienia ani nie podkręca ustawień kart graficznych. Aplikacja nie pobiera też więcej prądu niż podczas grania oraz nie unieważnia gwarancji na sprzęt. Od powyższych zarobków należy jednak odjąć koszt prądu, jaki pobiera.

Ambicje GamerHash

Polacy odpowiedzialni za wprowadzenie GamerHash, nie przerywają też podjętych prac nad modułem za pomocą, którego będzie możliwa wymiana wydobytej waluty na korzystanie subskrypcji. Wszystko polegałoby na zamianie wykopanej waluty cyfrowej na kod dostępy i  wyeliminowaniu w ten sposób wymaganych opłat. płacenia przelewem. Takie rozwiązanie byłoby korzystne zarówno dla górników, jak i serwisów.

Opisany model jest obecnie testowany na Odrabiamy.pl, czyli platformie pomagającej w rozwiązywaniu zadań domowych. Od momentu wdrożenia wspomniany serwis zwiększył ilość dotychczasowych użytkowników o kolejne kilka tysięcy osób. Opłacają one swój dostęp za pomocą nadwyżki mocy swoich komputerów.

Czy przyszłość GamerHash i podobnych aplikacji związana jest z mikropłatnościami?

Ponieważ zazwyczaj nie wykorzystujemy w pełni mocy obliczeniowej naszych komputerów, ani smartphonów jej niespożytkowaną część możemy spokonie przeznaczyć na wydobywanie walut cyfrowych. Należy jednak zadać sobie pytanie czy aplikacje typu GamerHash rzeczywiście warte są instalowania na naszym sprzęcie? Zyski generowane w ten sposób to dodatkowe kilkadziesiąt złotych w skali miesiąca. Dla jednych to dużo, al innych mało. Jak łatwo się domyślić przyjemniej korzysta się z cichego laptopa, w którym nie świszczy wentylator. Oczywiście zainstalowany GamerHash nie musi pracować z maksymalną mocą. Taka sytuacja wiąże się jednak ze zdecydowanie niższym zyskiem.

Previous ArticleNext Article
Od Stycznia 2019 jestem CEO projektu KopanieBitcoin.pl naszym celem jest prowadzenie i tworzenie największego serwisu w Polsce, który wspiera polskie górnictwo kopania kryptowalut. Kopanie Bitcoin jest w Polsce coraz bardziej popularniejsze dlatego celem jestem budowanie w pełni wartościowego serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *