Giełdy Bitbay.net – Opinie i wiarygodność platformy

Inwestycje w Bitcoiny oraz kryptowaluty cieszą się dużą popularnością, dlatego wielu nowych inwestorów zaczyna szukc swojej szansy. Inwestycje warto rozpocząć na giełdach, dlatego przedstawiamy jedną z popularniejszych opcji, czyli BitBay.net.

Bitbay – kto stoi za projektem

Strona została założona w 2014 roku i jest się obecnie jedną z największych witryn wymiany w Europie. Firma ma siedzibę w Polsce, a jej szefem jest dyrektor generalny Sylwester Suszek – ekspert ze świata finansów. Bitbay.net jest również aktywny, jeśli chodzi o wydarzenia charytatywne, konferencje i edukację, aby zwiększyć wśród ludzi świadomość na temat tego, jak ogromny jest dziś świat kryptograficzny i jak można z niego skorzystać.

Weryfikacja w platformie Bitbay.net

Weryfikacja to nieodłączny element rejestracji na giełdach kryptowalut, dlatego zobaczmy, jak wygląda to w przypadku Bitbay.net.  Aby założyć konto, przejdź na ich stronę i kliknij zakładkę „Zarejestruj się” znajdującą się w górnej części strony głównej. Po kliknięciu karty rejestracji zostanie wyświetlona osobna karta z opcją wyboru metody, którą chcesz wybrać, ale w rzeczywistości istnieje tylko jeden wybór, a mianowicie aktywna wiadomością e-mail.

Po otrzymaniu wiadomości e-mail zostaniesz poproszony o wysłanie wiadomości e-mail z potwierdzeniem na podany adres. Potwierdzenie jest dość szybkie i powinno dotrzeć na Twoją pocztę w ciągu kilku sekund od kliknięcia.  Po kliknięciu wiadomości e-mail z potwierdzeniem zostaniesz przekierowany z powrotem na stronę internetową z polami do wypełnienia. Obejmuje to login, hasło i osobisty PIN, kraj pochodzenia oraz preferowaną walutę. Aby wyjść poza niepotwierdzone konto, wystarczy zalogować się na konto i zweryfikować je po przesłaniu wszystkich wymagań. Wymagania będą obejmować potwierdzenie adresu oraz potwierdzenie tożsamości.

Bitbay.net nowości

Jedną z niesamowitych funkcji, jaką posiada Bitbay.net, jest karta BitBay (MasterCard), w której właściciele karty mogą wypłacać gotówkę z lokalnych bankomatów w Polsce i za granicą. Z limitem wypłat wynoszącym 10 000 PLN dziennie, mamy możliwość wypłacania pieniędzy bezpośrednio z konta inwestycyjnego.

Handel i używanie z Bitbay.net

Teraz doszliśmy do najciekawszej części recenzji, która opisuje możliwości transakcyjne. Nasze pierwsze wrażenie jest takie, że platforma transakcyjna witryny jest właściwie zaprojektowana i wygląda prawie tak samo jak większość najlepszych witryn do handlu kryptowalutami, ponieważ główne karty znajdują się po lewej stronie platformy. W lewym górnym rogu wykresu świecowego widać rynek i waluty.

Inwestorzy mogą dokonywać zakupów kryptowalut korzystając ze złotych, dolarów, euro, funtów lub bitcoinów. Do upna dostępnych jest 30 kryptowalut, w tym wszystkie najpopularniejsze, czyli Bitcoin, Ethernum, Monero, Litecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold oraz wiele innych. Aby kupić lub sprzedać, wystarczy podać kwotę, transakcji, a platforma automatycznie dostarczy Ci ilość kryptowaluty, którą otrzymasz po przetworzeniu ich współczynnika konwersji. Najnowsze transakcje można zobaczyć po prawej stronie platformy z kursem, który był zakupem, kwotą transakcji orazkiedy transakcja miała miejsce.

Zalety i Wady Bitbay.net

Ogólnie rzecz biorąc, Bitbay.net jest świetny, ponieważ ma możliwość przekształcenia internetowego krypto w prawdziwe wydawanie pieniędzy za pomocą swojej fizycznej karty. Ma także elastyczne opcje wpłat do wyboru, co jest zawsze dużym ułatwieniem, jeśli chodzi o giełdy na stronach internetowych. Platforma Bitbay.net jest bardzo przyjazna użytkownikowi, zwłaszcza platforma transakcyjna, ponieważ jest naprawdę łatwa w użyciu.

Uważamy, że jedyną rzeczą, nad którą powinni popracować, są dostępne kryptowaluty, których mogłoby być nieco więcej. Dużą zaletą platformy jest również to, że twórcy i właściciele dbają o stały rozwój. Z tego powodu od czasu do czasu ogłoszone jest dodanie nowej kryptowaluty lub pewnych usprawnień. Nie mniej istotna jest pomoc obsługi technicznej, która w przypadku Bitbay działa naprawdę dobrze.

Previous ArticleNext Article
Od Stycznia 2019 jestem CEO projektu KopanieBitcoin.pl naszym celem jest prowadzenie i tworzenie największego serwisu w Polsce, który wspiera polskie górnictwo kopania kryptowalut. Kopanie Bitcoin jest w Polsce coraz bardziej popularniejsze dlatego celem jestem budowanie w pełni wartościowego serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bitcoin Billionaire – Mentor i bot do grania na giełdzie

Bitcoin jest formą wirtualnej kryptowaluty, która została stworzona w 2009 roku przez nieznanych autorów, kryjących się pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Istnieje w oparciu o zaawansowaną kryptografię i sieć wymiany, która nie angażuje w cały proces żadnych pośredników. Można je wykorzystywać między innymi do prostych, szybkich i bezpiecznych sposobów opłacania za różnego rodzaju transakcje elektroniczne.

Czy warto inwestować w Bitcoin?

Branża wszystkich kryptowalut rozwija się niezmiernie dynamicznie. Wręcz nie sposób ocenić, ile projektów, z nią związanych powstaje każdego miesiąca. Wiadomo jednak, że coraz więcej największych firm wdraża w działalność swoich organizacji technologię blockchaine. Jak wynika z raportu, przeprowadzonego przez Deloitte niemalże ¾ spośród wszystkich dużych organizacji dostrzega potencjał w zastosowaniu blochchaine w obrębie działalności swojego przedsiębiorstwa. Mniej więcej połowa z nich już wdraża nowe rozwiązania w swojej firmie.

Przetestuj rozwiązanie za darmowo! – Tutaj

Czym jest boty do grania na giełdzie?

W coraz większym stopniu rynek giełdowy obejmują boty. Jak się okazuje są one nie tylko wykorzystywane do handlu akcjami, ale również pisania na różnych forach internetowych, budując tym samym swoje społeczności. W związku z czym, należy coraz większą wagę przykładać do tego, co czytamy i liczyć się z tym, że czytane przez nas porady inwestycyjne mogą nie być w żaden sposób wiarygodne.  Boty potrafią wręcz naganiać ludzi do kupowania określonych akcji!

Najlepiej o tym, jak dużą rolę w handlu na giełdach odgrywają dziś boty świadczy amerykańska rzeczywistość. Bowiem, jak się okazuje w USA już w połowie 2017 roku za przynajmniej 60% handlu na giełdzie były odpowiedzialne roboty, a jeszcze 10 lat wcześniej było to zaledwie 30% ogółu, zawieranych transakcji giełdowych.

Jak nam pomaga bota Bitcoin Billionaire?

System Bitcoin Billionaire to robot, który można wykorzystać do prowadzenia gier na giełdzie, przy czym daje on możliwość w pełni automatycznego realizowania całego procesu handlu akcjami, jeśli inwestorzy nie są w stanie robić tego samodzielnie. Istnieje coraz większa grupa osób, korzystających z tego rodzaju rozwiązań, gdyż pozwala im to na osiąganie jeszcze większych zarobków, nie ryzykując przy tym utraty swoich dotychczasowych środków. Nowa technologia na rynku giełdowym daje szanse na osiąganie naprawdę szybkich zysków, tuż po tym, jak zarejestrujemy się w systemie. Co więcej nie ma tutaj konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Przetestuj rozwiązanie za darmowo! – Tutaj

Bota Bitcoin Billionaire pomaga nam między innymi w:

  • zwiększaniu osiąganych przez nas zysków,
  • zmniejszaniu ryzyka, związanego z prowadzeniem inwestycji na giełdzie kryptowalut.

Zastosowanie bota do prowadzenia swoich transakcji na giełdzie jest niezmiernie wygodnym rozwiązaniem, dzięki czemu oszczędzamy nasz cenny czas, potrzebny na prowadzenie samemu transakcji i możemy zarobić jeszcze więcej. Decydując się na grę na giełdzie Bitcoin Billionaire naprawdę warto dobrze rozważyć jego wykorzystanie.

Czy granie na giełdzie kryptowalut jest bezpieczne?

Granie na giełdzie przy wsparciu nowoczesnego systemu botów jest niezmiernie bezpieczne, gdyż w ten sposób inwestorzy nie padną ofiarą możliwości łatwej utraty wszystkich, zgromadzonych na swoim koncie funduszy. Najlepszym rozwiązaniem dla osiągania sukcesu na giełdzie jest decydowanie się na prowadzenie długoterminowych inwestycji, które niosą za sobą znacznie mniejsze ryzyko i w dłuższej perspektywie czasowej przynoszą naprawdę duże zyski.

Ile można zarobić na Bitcoin i giełdzie kryptowalut?

Bitcoin Billionaire daje możliwość określenia swoich dziennych zarobków na poziomie, nawet 4 do 5 tysięcy złotych. Do tego celu, nie trzeba być zalogowanym w systemie przez cały czas, a  wystarczy tylko godzina, aby nasze działania odniosły pozytywne rezultaty.

Osoby, które interesuje możliwość zarabiania kryptowalut, korzystając z pomocy bota są w stanie zarobić nawet ponad milion złotych. Samo korzystanie z systemu jest bezpłatne, a aby rozpocząć jego użytkowanie wystarczy jedynie uczynić początkową wpłatę, która jest przesyłana na nasze wirtualne konto. Nie ma to żadnego związku z systemem MLM, a na Bitcoin może zarabiać praktycznie każdy, samemu kształtując wysokość osiąganych przez siebie zysków.

Przetestuj rozwiązanie za darmowo! – Tutaj

Podsumowując, oprogramowanie Bitcoin Billionaire jest bardzo dobrym sposobem na dorabianie lub zarabianie naprawdę wysokich sum pieniędzy. Ponadto:

  • daje nam gwarancję stałego dochodu,
  • jest niezmiernie proste w obsłudze.

Liczba osób, korzystających z usług systemu wciąż wzrasta, gdyż oprogramowanie jest naprawdę bezpieczne i skuteczne. Zacznij zarabiać i Ty na giełdach kryptowalut i wyeliminuj możliwość jakichkolwiek niepowodzeń razem z botem Bitcoin Billionaire.

  • Crypto engine
  • Publikacja Sponsorowana

    UWAGA — powyższy artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej. Nie zgadzamy się by na podstawie wpisu ktokolwiek wykonywał jakiekolwiek inwestycje. Inwestując na podstawie wpisów sponsorowanych bardzo mocno ryzykujesz i MOŻESZ WSZYSTKO STRACIĆ.

    Żadna z informacji tutaj zawarta nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715