Kraken oraz jego stanowiska w kwestii hard forka Bitcoin Cash

W artykule znajdziesz następujące informacje

Wsparcie Kraken

Kraken jest tak naprawdę ostatnią giełdą, która ogłosiła swoje stanowisko w tejże sprawie. Samo miejsce kryptowalutami, które jako pierwsze się mogło pochwalić bankową licencją, która jest podana w poście na blogu, że będą obsługiwać sam węzeł Bitcoin Cash i to niezależne od samego wyniku hard forka.

Giełda uważa, że odnosić się będzie samego węzła Bitcoin Cash. Będzie w dalszej kolejności używać tickera o oznaczeniu “BCH” do wdrażania innych funduszy niż deweloperskie. Swoje stanowisko uzasadnia, odnosząc się do siedemdziesięciu procent wsparcia sygnalizacji sieci dla węzła – Bitcoin Cash porównując do mniej niż jednego procenta dla Bitcoin Cash ABC.

Kraken obsługiwał będzie Bitcoin Cash ABC jedynie wtedy, gdy on przyciągnie co najmniej dziesięć procent całkowitej obliczeniowej mocy węzła Bitcoin Cash. Dodaje, że może jednak nie obsługiwać pełnego handlu właśnie dla Bitcoin Cash ABC.

Jeśli ta nowa wersja przyciągnie moc wystarczającą, to giełda przyzna użytkowników taką samą liczbę Bitcoin Cash ABC. Wsparcie Kraken może zostać ograniczone jedynie do umożliwienia wypłaty środków.

Jeśli w rzeczywistości obsługuje implementację deweloperskiego, zrobi to pod samym paskiem “BAB”, odnosząc się do zasobów jako “Bitcoin Cash ABC”. Giełda tak naprawdę zaleca, aby osoby handlujące z zabezpieczającym depozytem Bitcoin Cash zamknęli pozycje swoje przed forkiem.

Różne wymiany oraz różne odpowiedzi

Jak wcześniej informował BelnCrypto, reakcja samej branży na hard forka była mocno zróżnicowana. Kontrastując z samym stanowiskiem Krakena, producent sprzętowego portfela Trezor oraz Satoshi Labs będzie obsługiwał BAB.

Firma uważa, że nie będzie w żadnym wypadku robić migawki blockchain ani przyznawać natychmiastowo użytkownikom żadnej utworzonej nowo kryptowaluty. Jednak będzie monitorować wszystkie wdrożenia oraz później może wprowadzić wsparcie.

Wiele platform w międzyczasie oświadczyło wymiany, że będzie robić migawki samych sald użytkowników oraz kont kredytowych przy pomocy tokenów dowolnych utworzonych podczas samego podziału. Są wśród nich: OKEx, Huobi oraz Binance.

Kup produkty CBD z bitcoin na Cbdolejki.com.pl

Previous ArticleNext Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *