Szkoła jakiej dotąd nie było! Plany Andreessen Horowitz

Firma Andreessen Horowitz (a16z) podpisuje się pod postulatem, że poziom edukacji nigdy nie odgrywał tak kluczowej roli, jak się to dzieje obecnie. Co więcej, marka od jakiegoś czasu apelowała o powołanie do życia szkoły, która zajmie się nauczaniem o wirtualnych walutach. Co więcej, będzie całkowicie bezpłatna dla jej uczniów. Ten, przez wiele osób odbierany za ekstrawagancki pomysł wczoraj doczekał się realizacji.

Historyczna chwila

TechCrunch Disrupt twierdzi, że w październiku, jeden z kluczowych kontrahentów Andreessen Horowitz, a mianowicie Chris Dixon zakomunikował o nowej strategii marki, która będzie się opierała na otworzeniu absolutnie bezpłatnej kryptowalutowej szkoły. Na samym początku swojej działalności ma się ona skupić stricte na funkcjonowaniu w świecie pisowni. Wczoraj wypłynęła do opinii publicznej informacja, według której została uruchomiona “a16z Crypto Startup School”. Zgodnie z tym, co znalazło się pod jednym z postów na blogu firmy, program szkoły przyjmie postać siedmiotygodniowego kursu. Przedstawiciele marki planują jego rozpoczęcie już na początku przyszłego roku w lutym.

Kryptowalutowe pole do popisu?

Zatem Andreessen Horowitz już nie po raz pierwszy poszerza granice swojej działalności na platformie wirtualnych walut. Firma w najnowszym projekcie oferuje zapoczątkowanie procesu dążącego do pełnej demokratyzacji kryptowalut. Zwykli użytkownicy cyfrowego sektora muszą założyć, że te persony były już dotychczas obecne w świecie kryptograficznym, a teraz po dogłębnym zapoznaniu się z tą strefą pragną podzielić się swoją wiedzą i odczuciami z innymi użytkownikami. Swoje działania motywują tym, że chcą pobudzić społeczność wirtualnych walut, co może później okazać się pozytywne dla całego sektora kryptowalut. Taki proces myślowy powinien przyciągnąć nowych inwestorów, którzy mogą znacznie przyczynić się do ekspansji cyfrowych walut. Jednak istnieje pewien haczyk. Nawet jeśli przyjmie się zasadę, według której korzystanie z usług szkoły jest całkowicie bezpłatne to należy zauważyć, że nikt nie wspomniał o tym, że jest to równoznaczne z otrzymaniem za darmo inwestycji a16z.

Drugie dno

Tak właśnie ma funkcjonować platforma. Pierwszy etap ma być dostępny dla każdego i działać na zasadzie serii darmowych konferencji, które będą się odbywać w Menio Park w Kalifornii. Według planu mają one obsługiwać mniej więcej 40 przedsiębiorców, którzy zajmują się na co dzień działalnością z zakresu pisowni oraz technologii łańcuchów blokowych. Jednak nie należy się zbytnio zamartwiać. Niewiele osób przecież funkcjonuje w Dolinie Krzemowej. Firma planuje nagrywać wszystkie konferencje, które następnie udostępni do darmowego odbioru w internecie. Co więcej, marka dołączy również w pakiecie materiały szkoleniowe, które mogą się okazać bardzo przydane dla nowych użytkowników platformy kryptowalut.

Co znajdzie się w publikacji?

Tak przedstawia się oferta kursu kryptowalutowej szkoły:

 • Co to są sieci kryptograficzne i jakie mają znaczenie?
 • Łańcuch blokowy Computing Primitive: Cryptography and Consensus
 • Przegląd narzędzi do tworzenia aplikacji
 • Aplikacje: dziś i w 2025 r
 • Modele biznesowe Crypto
 • Ekonomia Krypto
 • UX, rozwój produktu i bezpieczeństwo
 • Strategia wejścia na rynek i relacje z programistami
 • Udział i zarządzanie w społeczności
 • Krajobraz i uwarunkowania prawne
 • Przewodnik po zbieraniu funduszy

Chris Dixon w wywiadzie dla stacji CNBC podkreślał, że użytkownicy kursu nie będą zmuszani do rezygnacji z kapitału w swoich własnych projektach, aby tylko móc wziąć udział w projekcie jego szkoły:

Nasza ogólna opinia jest taka, że jeśli zbudujemy dobrą wolę, ludzie będą chcieli z nami współpracować, tak też dzieje się w tym duchu. Jeśli zamierzają założyć firmę, mamy nadzieję, że będziemy jednym z ich pierwszych połączeń telefonicznych, ale nie jest to wymagane.- Chris Dixon

Previous ArticleNext Article
Od Stycznia 2019 jestem CEO projektu KopanieBitcoin.pl naszym celem jest prowadzenie i tworzenie największego serwisu w Polsce, który wspiera polskie górnictwo kopania kryptowalut. Kopanie Bitcoin jest w Polsce coraz bardziej popularniejsze dlatego celem jestem budowanie w pełni wartościowego serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Libra zmieni całkowicie oblicze sektora płatności

Okazuje się, że kryptowaluta od Facebooka ma ogromne szanse na zrewolucjonizowanie systemu finansowego. Jak twierdzą analitycy kryptowalutowej giełdy o nazwie Biance, po wstrzymaniu ostatnim krypto-projektu Facebooka, Libra ma zmienić całkowicie samo oblicze sektora płatności. Wnioski takie zostały wysunięte po analizie dogłębnej najnowszej „Białej księgi” tak zwanego Whitepapera.

Czy Libra zrewolucjonizuje sektor płatności?

W niedawnym raporcie, który się pojawił i został wystosowany przez analityków Biance dowiedzieliśmy się, że Libra może to samo zrobić dla znanego systemu płatności, co na przykład dla przemysłu kosmicznego zrobiła firma SpeceX.

Zaproponowane porównanie przez Binance Research wskazuje, iż Libra radykalnie może zmienić sam sektor płatności, oferując dużo szybszy czas realizacji oraz także ogólną samą szybkość transakcji.

Ponadto, jak raport wskazuje istnieje naprawdę bardzo mało systemów płatniczych, a większość z nich obsługiwana jest przez centralny bank oraz ma jedynie regionalny zasięg. Doprowadziło to do jego porównawczej notatki SpaceX. Jako globalna waluta, Libra ma naprawdę dużo większy zasięg, a zatem jednocześnie także potencjał.

Binance Research się zagłębić w najnowszą księgę białą Libry, wydając raport z jakiego wynika, że rozwiązania, które zaproponowane przez Facebooka znacząco mogą zmienić nam znany do tej pory system płatności.

Sama korzyść z emisji dostępnych szeroko, pieniędzy programowalnych zainicjowały już naprawdę wielorakie zwiększenie samej wydajności .

Nie za różowa przeszłość

Libra tak naprawdę nie ma za sobą przeszłości zbyt „różowej”. Mogliśmy o tych wszystkich kłopotach bardzo dużo przeczytać. W zasadzie byliśmy każdego dnia bombardowani newsami. Czekaliśmy z dużą niecierpliwością jak to wszystko się skończy i do czego to doprowadzi. Obecnie jesteśmy już bliżej rozwiązania wszystkich kłopotów i przedstawienia jakby projektu od nowa.  Nie możemy zapominać o tym, projekt ten napotkał naprawdę na bardzo duże przeszkody dokładnie w roku ubiegłym. W rzeczywistości bezpośrednio po wydaniu pierwszej księgi białej w czerwcu roku ubiegłego, wszelkie regulacyjne organy zainteresowały się szybko sprawą i wstrzymały realizację projektu podczas całego szeregi sądowych rozpraw. Jednak Libra dokonała kilku znaczących zmian w swoich planach. Po prostu wydaje się, że wsłuchała się we wszystkie wskazówki, które płynęły ze strony organów regulacyjnych. Wskazane to zostało w raporcie Binance’a.

Misją tak naprawdę Libry jest samo umożliwienie stworzenia bardzo prostej globalnej waluty oraz także finansowej infrastruktury. Daje ona prawa miliardom ludzi. Możemy to wszystko przeczytać w białej księdze.

Powołując się na białą księgę najnowszą Libry, Binance Research wskazało dokładnie trzy elementy podstawowe tego przedsięwzięcia. Chodzi w rzeczywistości o łańcuch blokowy Libry, Monety Libry, a do tego organ niezależny zarządzający, który jest znany jako Libra Association.

Bitcoin Evolution – Oprogramowanie do grania na Bitcoin

Prestiżowe nagrody, pozytywne opinie i rekomendacje mówią jedno – Bitcoin Evolution jest prawdziwą innowacją w inwestycyjnym świecie! Już teraz dołącz do grona osób, które nie przespały swojej szansy i zrób piewszy krok, który pozwoli Ci w krótkim czasie radykalnie zwiększyć swoje zarobki, poświęcając na to zaledwie kilka minut dziennie. Wszystko za sprawą jednej, prostej w obsłudze aplikacji – zobacz, “z czym to się je?”.

Czym jest kryptowaluta Bitcoin?

Sprawdź jak działa platforma – Tutaj bezpłatna rejestracja 

Bitcoin to waluta cyfowa wprowadzona na rynek w 2009 roku. Jest ona metodą płatności niepodlegającą żadnym opóźnieniom, opłatom transakcyjnym i nadzorowi rządów. Przede wszystkim jednak, Bitcoina wykorzystuje się jako formę inwestycji – i to takiej, która wyróżnia się spośród tradycyjnych produktów inwestycyjnych, ponieważ stwarza możliwości stopy zwrotu rzędu kilkuset procent nawet w ciągu kilku dni! Takiej okazji nie było od czasu wielkiego kryzysu gospodarczego w 1929 roku, zapoczątkowanego przez tzw. “czarny czwartek”.

Jak wykorzystać platformę Bitcoin Evolution do zarabiania?

Bardzo prosto! Zarejestruj się zupełnie za darmo, dokonaj depozytu i odnoś zyski, nie płacąc żadnych prowizji ani opłat transakcyjnych! Bitcoin Evolution jest oprogramowaniem badzo intuicyjnym, które za rączkę przeprowadzi Cię przez pierwsze kroki w inwestowaniu, nawet jeśli nie miałeś z nim wcześniej styczności. Wystarczy jedynie wpłacić dowolną kwotę (przy czym minimalna wpłata wynosi 250 dolarów), a skomplikowany i perfekcyjnie dopracowany algorytm sam zadba, aby wszystkie podejmowane decyzje były trafne, a Twój kapitał pasywnie powiększał się.

Potrzebujesz maksymalnie 20 minut dziennie, aby wszystko kontrolować i… liczyć profity. Z czasem staniesz się doświadczonym inwestorem, który sam będzie decydował o tym, ile chce zarabiać, nie będąc przy tym od nikogo zależnym. Kiedy już poczujesz się pewny swoich umiejętności nabytych dzięki korzystaniu z Bitcoin Evolution, będziesz mógł w każdym momencie włączyć opcję handlu ręcznego i bez asysty oprogramowania, w pełni samodzielnie pomnażać swoje pieniądze.

Czy Bitcoin Evolution jest legalne w Polsce?- Logowanie

Oczywiście, że tak! Bitcoin Evolution jest aplikacją w pełni legalną w Polsce oraz na całym świecie – korzystają z niej ludzie w ponad 150 krajach. Z tego względu nie musisz martwić się o wypłaty zarobionych pieniędzy czy jakiekolwiek komplikacje prawne. Nie potrzebujesz też żadnych dodatkowych kont bankowych pośredniczących w płatności czy innych udziwnień – jesteś w 100% czysty.

Sprawdź jak działa platforma – Tutaj bezpłatna rejestracja 

Ile zarobię z Bitcoin Evolution? – Rejestracja

Korzystając z Bitcoin Evolution, Twoje możliwości zarobkowe są praktycznie nieograniczone. Jedyną barierą jest Twój fundusz inwestycyjny – oczywiste w inwestowaniu jest to, że im więcej wpłacisz, tym więcej będziesz mógł zyskać. Oprogramowanie Bitcoin Evolution pozwoliło wielu ludziom dorobić się piewszego miliona w rekordowo krótkim czasie, natomiast średnia dzienna “pensja” użytkowników wynosi 1300 dolarów. Dokładnie tak – ponad 1000 dolarów za parę minut “pracy” dziennie. W końcu nie od dziś wiadomo, że lepiej mądrze stać, niż głupio biegać. Bitcoin Evolution udowadnia, że najlepiej jest mądrze siedzieć przed komputerem.

Jakie są opinie o Bitcoin Evolution w sieci?

Bitcoin Evolution jest stosunkowo nowym produktem na polskim rynku, stąd pomimo tego, że zdania na jego temat są pozytywne, jest ich niestety niewiele. Zupełnie odmiennie sprawa przedstawia się na rynkach zagranicznych, gdzie aplikacja zdobyła już popularność i można znaleźć na jej temat pełno pozytywnych opinii, poleceń i testów, które potwierdzają jego skuteczne działanie.

Jeśli pociąga Cię perspektywa skorzystania z nadarzającej się szansy, jaką tworzą kryptowaluty i chciałbyś zacząć budować swój pasywny dochód, ale obawiasz się, że Twoje pierwsze kroki w świecie inwestycji mogą kosztować Cię utratę zainwestowanych pieniędzy – Bitcoin Evolution wychodzi na przeciw, umożliwiając powierzenie ich w bezpieczne ręce. Takie, które są zaprogramowane w taki sposób, by nie powielać błędów człowieka, nie ulegać emocjom i potrafić dostrzec prawdziwą okazję, jakiej ludzki mózg może nie zauważać.