Trading 212 Platforma – Opinie zyskaj darmową akcję

Mówi się, że na tym świecie nie można otrzymać niczego za darmo. Po części jest to prawda. Za leżenie nikt nam nie zapłaci, ale za rejestrację na platformie Trading 212 już tak. W trwającej tam obecnie promocji można otrzymać jedną akcję amerykańskiej spółki giełdowej.

Co należy zrobić, żeby tak się stało? Wystarczy założyć zupełnie darmowe konto. Po dokonaniu prawidłowej rejestracji zostanie nam wylosowana jedna akcja, której wartość może wahać się od 35 zł do nawet 425 zł. Akcję jakiej spółki można wylosować? Jak będziemy mieli szczęście, to staniemy się współwłaścicielami takich firm jak Uber, Ford Motor Company czy AMD. Należy się jednak śpieszyć, bo jak to w życiu bywa, akcja promocyjna jest ograniczona czasowo.

Co to jest platforma Trading 212?

Trading 212 jest innowacyjną platformą inwestycyjną, która znacząco zmniejsza wszelkie koszty gry na giełdzie. W przeciwieństwie do tradycyjnej giełdy, tutaj nie są pobierane żadne opłaty. Nie zapłacimy więc prowizji ani za kupno, ani za sprzedaż akcji. Co więcej, platforma daje również możliwość zakupu ułamkowej części akcji, co na tradycyjnych rynkach finansowych nie jest możliwe.

Jeżeli nie dysponujemy odpowiednimi środkami na zakup akcji, to możemy kupić na przykład pół akcji danej spółki. Dodatkowo Trading 212 umożliwia bezpłatną wymianę walut oraz daje dostęp do ponad 3000 globalnych akcji i funduszy inwestycyjnych typu ETF.

Zalety korzystania z Trading 212

Platforma Trading 212 daje ogromny dostęp do różnego rodzaju inwestycji. Jest prosta w obsłudze, więc spokojnie mogą z niej korzystać zarówno początkujący, jak i średnio-zaawansowani inwestorzy. Dla osób, które stawiają dopiero pierwsze kroki w świecie finansowym, przygotowano wersję treningową, w której bez obawy utraty pieniędzy, można wszystko spokojnie przećwiczyć. Konto na platformie można otworzyć w jednej z trzech dostępnych walut: w polskich złotych (PLN), euro (EUR) i dolarach amerykańskich (USD).

Platforma Trading 212 dostępne jest również w formie mobilnej aplikacji dla urządzeń typu iPhone i Android. Dzięki temu można inwestować tam z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy jedynie dostęp do Internetu. Ważną informacją jest również to, że w momencie wypłaty naszych środków nie zostaną naliczone żadne dodatkowe prowizje, czyli na konto otrzymamy dokładnie tyle samo ile zarobiliśmy.

Jak działa Trading 212

Handel na platformie dzieli się na dwie części. Pierwsza z nich dotyczy transakcji CFD (Contract of difference) i można dzięki niej spekulować zarówno wzrost, jak i spadek wartości aktywów, które są przedmiotem obrotu. Jest to pewnego rodzaju umowa między kupującym a sprzedającym, której przedmiotem jest różnica między ceną bieżącą aktywów, a ceną z czasu zawarcia umowy.

Różnica, która z tego wynika jest wypłacana spekulantowi. Sekcja ta umożliwia również dokonywania transakcji na rynku walutowym Forex lub na towarach. Druga część daje możliwości inwestowania głównie w akcji spółek giełdowych. Mamy tutaj do wyboru szeroką ofertę ze wszystkich światowych giełd, w tym największych spółek ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Niemiec.

Jak odebrać bonus od Trading 212

Żeby odebrać bonus należy postępować według poniższej instrukcji:

  1. Załóż darmowe konto “Trading 212 Invest” na platformie Trading 212 korzystając ze specjalnego linku
  2. Następnie zweryfikuj swoją tożsamość oraz adres zamieszkania (przygotuj do tego celu dowód osobisty lub paszport oraz rachunek za media albo wyciąg bankowy – ważne, żeby na tym dokumencie był Twój aktualny adres zamieszkania)
  3. Po pozytywnej weryfikacji dokonaj minimalnego depozytu w wysokości 5 zł
  4. W ciągu 24 godzin od wpłaty depozytu na Twoim koncie pojawi się jedna losowa akcja
  5. Otrzymaną losowo akcję możesz sprzedać po 3-dniowym okresie rozliczeniowym po przyznaniu bonusu
  6. Wartość gotówkową bezpłatnej akcji możliwa jest do wypłaty po 30 dniach od otrzymaniu bonusu.

Ile można zarobić z Trading 212?

Możliwości zarobku na platformie Trading 212 są nieograniczone. Wszystko zależy od Twojej wiedzy oraz od szczęścia. Platforma daje szereg możliwości do pomnożenia swojego kapitału.

Previous ArticleNext Article
KopanieBitcoin.pl to jeden z kolejnych serwisów dla, którego przygotowuje publikacje. Moje artykuły najcześciej opierają się o newsy z Polski i Świata. Codziennie publikuje od 2 do 5 newsów na największych Polskich serwisach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kiedy jest najlepszy czas na zakup Bitcoina?

Jak powszechnie wiadomo, górnicy są najważniejszymi uczestnikami sieci Bitcoin. Sieć Bitcoin oparta jest na algorytmie Proof-of-Work. Wykonując obliczenia złożone oraz spalając ogromną ilość energii, potwierdzają wszelkie transakcje oraz chronią także sieć przed atakami różnego rodzaju.

Nie wolno nam w żadnym wypadku zapominać, że górnicy są także jednymi z największych sprzedawców na rynku, ponieważ już wydobywanie kryptowalut jest procesem niezwykle kosztownym. Co więcej monety sprzedawać należy okresowo, aby móc pokryć koszty.

Złożoność sieci Bitcoin

Hash rate jak i także złożoność sieci Bitcoin, które dosyć są ściśle skorelowane z ceną złota cyfrowego, zależą od samej liczby górników oraz także wydajności sprzętu. Na tle halvingu czy też bessy niektórzy górnicy muszą po prostu zrezygnować z wydobycia, ponieważ sam zysk ze sprzedanych Bitcoinów w żadnym wypadku nie pokrywa kosztów wydobycia.

Bitcoin w górnictwie zanotował znaczący wzrost w 2020

Niejaki analityk Willy Wu pod uwagę wziąć różne zmienne oraz obserwując wszelkie zmiany w trudności wydobycia oraz centach, stworzył narzędzie, które skutecznie wizualizuje okresy inwestycji najbardziej udanej w pierwszą kryptowalutę. Poniżej znajdziemy artykuł badacza na temat Difficulty Ribbon, a więc „wstęgi trudności”.

Jak konkretnie działa „wstęga trudności”?

Wizualizacja ta mówi o samym wpływie wydobycia na cenę Bitcoin. W miarę już wydobywania nowych monet górnicy wyprzedają część swoich monet wydobytych, aby móc pokryć same koszty produkcji. Górnicy najsłabsi sprzedają dużo więcej swoich monet. Kiedy nie wystarcza tego – to po prostu kapitulują. Następuje także zmniejszenie się mocy oraz trudności sieci (sama kompresja wstęgi), pozostając zawsze miejsce tylko dla wydajnych najbardziej, którzy mniej sprzedają.

Zyskujący Bitcoin SV oraz wzrost hashrate przyciąga znaczną uwagę górników

Dzieje się tak zazwyczaj pod koniec samego rynku niedźwiedziego. Po tym jak skapitulują górnicy, brak presji na sprzedaż górników na pewno pozwala na ustabilizowanie się ceny, a do tego w dalszym ciągu wzrost – klasyczne akumulacyjne dno.

Górnicy nie tylko kapitulują podczas rynku niedźwiedziego, ale także podczas samych wydarzeń polegających na zmniejszeniu blokowych nagród – kiedy wydobywa się nagle tylko połowę monet, a ponosi się dokładnie te same koszty. Można zobaczyć łatwo kompresję  po każdym zmniejszeniu (oznaczone są pionowymi liniami), gdy giną górnicy.

Na koniec warto także zauważyć, że hossa z roku 2012 ma taką samą strukturę, jak to co się działo w roku 2019. Mogliśmy zauważyć poważną górniczą kapitalizację (to jest wstęga opadająca), a wynikająca z tego pewnego rodzaju próżnia w presji sprzedaży prowadzi do okresu tak zwanego akumulacji. Hossa ta zatem przypomina pod względem samej struktury rok 2012, a niżeli rok 2016.

100 dni przed halvingiem bitcoina jak nastroje górników?

Musimy przyznać, że pojęcie „Wstęga trudności” po zapoznani się z powyższym nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zrozumieliśmy już niełatwe pojęcia i ich całą specyfikację. Można także poczytać na ten temat blogi o kryptowalutach, których w sieci nie brakuje.

Bitcoin: padł nowy rekord w sieci kryptowalut pół miliarda transakcji BTC

Sieć kryptowaluty Bitcoin pobiła właśnie kolejny ważny rekord. Dokładnie chodzi o liczbę transakcji. Nowy fenomen został zauważony przez jednego z fanów tej cyfrowej waluty na Twitterze.

Najczęściej o samym sukcesie BTC się mówi, gdy ten co osiągnie nowe cenowe poziomy na wykresie. Nawet jeśli jesteśmy wytrwałym HODLerem, to ciężko jest się jednak tym ekscytować, że kryptowaluta wykonała na przykład dużo większy ruch w górę w bardzo krótkim okresie czasowym. Co więcej coraz częściej także o jej sukcesie się mówi właśnie w kontekście rozwoju sieci. Widać takie podniecenie chociażby w poniższym tweecie od usera niejakiego WizardofAus.

W artykule znajdziesz następujące informacje

Bitcoin: czy kurs będzie wynosił 10 000 USD?

Według wszelkich ustaleń firmy o nazwie Digital Assets Data, to najwięksi gracze na rynku BTC są jak najbardziej spokojni o przyszłość kryptowaluty oraz zarazem swojej inwestycji. W rzeczywistości to aż 10,7 miliona bitcoinów jest przysłowiowo „hodlowanych” od ponad roku czasu. Pokazuje to, że naprawdę znaczna część rynku przekonana jest, że nie warto sprzedawać jeszcze BTC.

Styczniowy raport o wierze Bloomberga w powrót BTC do 14 000 USD

Obecnie tak naprawdę rynek oczekuje przebicia poziomu o wysokości 10 000 USD na wykresie, co może teoretycznie wydarzyć się nawet w dniu dzisiejszym czy też w dniach najbliższych.

Jednak nawet jeśli by doszło do cofnięcia się silniejszego oraz ponownego testu okoli dziewięciu tysięcy dolarów, to sam rynek nie powinien mieć zupełnie żadnych powodów do obaw. Jeśli chodzi o sam kurs BTC to znalazł się bowiem w przedziale zmienności, obserwowanym tak naprawdę pomiędzy październikiem i listopadem ubiegłego roku oraz dopiero wybicie jego dolnej granicy, by sygnalizowało możliwość silniejszej deprecjacji oraz zejście między innymi do 8200 dolarów, gdzie wypada poziom wcześniejszy wsparcia. W ten sposób wypowiedział się Krzysztof Kamiński w swoim artykule.

Iran: 1000 licencji na wydobywanie kryptowalut

Fundamenty wzrostów

Z jakiego powodu bitcoin tak naprawdę jednak rośnie ponownie? Po pierwsze, przez cały rok 2018 spadał. Z kolei rok 2019 był już o wiele bardziej zróżnicowany. Obecny się zaczął bardzo dobrze. Jak na razie sam kurs się odbił do ponad 9600 USD. Wielu analityków tak naprawdę podkreśla znaczenie 9700 USD, a potem bariery psychologicznej 10 000 USD. Teraz tak naprawdę oba te pułapy się wydają już na wyciągnięcie ręki.

Bitcoin w górnictwie zanotował znaczący wzrost w 2020

Poza tym to już w maju tego roku nas czeka halving. O co w tym tak naprawdę chodzi? Chodzi o znaczne zmniejszenie podaży całkiem nowych BTC poprzez sam podział nagrody w sieci.

Takie z reguły wydarzenie było istnym katalizatorem wzrostów, zaś w perspektywie znacznie dłuższej nawet spekulacyjnej bański na wszystkich kryptowalutach. Wielu z nas jest ciekawych czy tak będzie i tym razem? Do maja tak naprawdę pozostało bardzo dużo czasu.

Mogą się tak naprawdę wydarzyć cuda, ale nam pozostaje jedynie gdybanie i możemy się zastanawiać jak to będzie. Co jak co, ale czeka nas naprawdę bardzo ciekawy rok, który może przynieść wiele niespodzianek oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji.