Trzy najczęstsze błędy początkującego inwestora Bitcoin

Jeśli należysz do grona osób, którzy są stosunkowo nowi na rynku kryptowalut, to dobrze trafiłeś. W niniejszym artykule dowiemy się, jakich powinniśmy unikać błędów, aby nie zostać z niczym. Zaczynajmy.

Nie powinniśmy inwestować w kryptowaluty gdy:

 • nie mamy wolnych środków,
 • liczymy na wysoki, szybki oraz pewny zysk,
 • nie wiemy nic kompletnie na ich temat.

Największy błąd inwestycyjny – brak edukacji

Bardzo często się zdarza, że inwestorzy początkujący zaczynają z kryptowalutami swoją przygodę zaczynają bez żadnej edukacji. Prawie nic nie wiedzą na temat bezpieczeństwa, które jest związane z portfelami czy też nie interesują się kompletnie tym tematem.

Najważniejszy jest dla nich bardzo wysoki zysk. Liczą na to, że projekt, w który włożyli swoje środki, im go zapewni. Nie robią co więcej własnej analizy, wyłącznie się kierując opinią innych osób. W ten właśnie sposób nie trafiają bardzo często bezpośrednio na kryptowalutowy rynek, a raczej na finansowe piramidy, exit scamy oraz oszustwa.

Nie popełniajmy tego samego błędu. Zanim przystąpimy do inwestycji jakichkolwiek starajmy się jak największej dowiedzieć o danym aktywie, w które chcemy zainwestować. Zwróćmy także uwagę na jego słabe oraz mocne strony. Zainteresujmy się firmą, która za nim stoi jak i także za osobami, które nią zarządzają. Sprawdźmy także, czy mają odpowiednie kompetencje oraz jak przebiegała ich ścieżka kariery. Zapoznajmy się z zasadami podstawowymi, jakimi się rządzi rynek. Warto sięgnąć po czasopisma, książki oraz także poradniki dotyczące kryptowalut. Dopiero gdy zdobędziemy podstawową wiedzę, będziemy mogli podejmować świadomie decyzje.

Pewny zysk jest bujdą

Pamiętajmy, że w inwestycjach nie ma nigdy gwarancji. Jeśli porównywaliśmy obecną cenę Bitcoina do tej, która obowiązywała kilka lat temu oraz uważamy, że jego kurs tylko będzie rósł, to jesteśmy w sporym błędzie. Kryptowaluty są najbardziej niestabilnymi aktywami. Ich warto ulega wahaniom silnym, z tego także powoduje nie można zakładać, że będą one tylko i wyłącznie zyskiwały.

Istnieje w rzeczywistości wiele kryptowalutowych projektów, jednak one nie są sobie równe. Każda nowa kryptowaluta nie będzie drugim Bitcoinem. Należy zatem zwrócić uwagę na to, jaką konkretnie wartość na rynek wnosi oraz czy jakieś zastosowanie.

Decyzja najbardziej irracjonalna

Wiele osób jest bardzo żądnych zysku. W związku z tym takie osoby zamierzają w kryptowaluty inwestować cały swój kapitał. Często także zdarza się tak, że nie posiadają kompletnie wolnym środków, czy też co gorsza biorą jakiś kredyt z myślą o tym, że konkretne aktywa ich wartość podwoi. Decyzje tego typu kończą się wręcz tragicznie.

Pamiętajmy o tym, aby takich błędów nie powielać w swojej karierze inwestora. Nie powinniśmy w żadnym wypadku inwestować środków, których nie jesteśmy w stanie stracić. W innym wypadku mogłoby naprawdę być źle. W żadnym wypadku nie doprowadzajmy do takich sytuacji.

Previous ArticleNext Article
Od Stycznia 2019 jestem CEO projektu KopanieBitcoin.pl naszym celem jest prowadzenie i tworzenie największego serwisu w Polsce, który wspiera polskie górnictwo kopania kryptowalut. Kopanie Bitcoin jest w Polsce coraz bardziej popularniejsze dlatego celem jestem budowanie w pełni wartościowego serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bitcoin Billionaire – Mentor i bot do grania na giełdzie

Bitcoin jest formą wirtualnej kryptowaluty, która została stworzona w 2009 roku przez nieznanych autorów, kryjących się pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Istnieje w oparciu o zaawansowaną kryptografię i sieć wymiany, która nie angażuje w cały proces żadnych pośredników. Można je wykorzystywać między innymi do prostych, szybkich i bezpiecznych sposobów opłacania za różnego rodzaju transakcje elektroniczne.

Czy warto inwestować w Bitcoin?

Branża wszystkich kryptowalut rozwija się niezmiernie dynamicznie. Wręcz nie sposób ocenić, ile projektów, z nią związanych powstaje każdego miesiąca. Wiadomo jednak, że coraz więcej największych firm wdraża w działalność swoich organizacji technologię blockchaine. Jak wynika z raportu, przeprowadzonego przez Deloitte niemalże ¾ spośród wszystkich dużych organizacji dostrzega potencjał w zastosowaniu blochchaine w obrębie działalności swojego przedsiębiorstwa. Mniej więcej połowa z nich już wdraża nowe rozwiązania w swojej firmie.

Przetestuj rozwiązanie za darmowo! – Tutaj

Czym jest boty do grania na giełdzie?

W coraz większym stopniu rynek giełdowy obejmują boty. Jak się okazuje są one nie tylko wykorzystywane do handlu akcjami, ale również pisania na różnych forach internetowych, budując tym samym swoje społeczności. W związku z czym, należy coraz większą wagę przykładać do tego, co czytamy i liczyć się z tym, że czytane przez nas porady inwestycyjne mogą nie być w żaden sposób wiarygodne.  Boty potrafią wręcz naganiać ludzi do kupowania określonych akcji!

Najlepiej o tym, jak dużą rolę w handlu na giełdach odgrywają dziś boty świadczy amerykańska rzeczywistość. Bowiem, jak się okazuje w USA już w połowie 2017 roku za przynajmniej 60% handlu na giełdzie były odpowiedzialne roboty, a jeszcze 10 lat wcześniej było to zaledwie 30% ogółu, zawieranych transakcji giełdowych.

Jak nam pomaga bota Bitcoin Billionaire?

System Bitcoin Billionaire to robot, który można wykorzystać do prowadzenia gier na giełdzie, przy czym daje on możliwość w pełni automatycznego realizowania całego procesu handlu akcjami, jeśli inwestorzy nie są w stanie robić tego samodzielnie. Istnieje coraz większa grupa osób, korzystających z tego rodzaju rozwiązań, gdyż pozwala im to na osiąganie jeszcze większych zarobków, nie ryzykując przy tym utraty swoich dotychczasowych środków. Nowa technologia na rynku giełdowym daje szanse na osiąganie naprawdę szybkich zysków, tuż po tym, jak zarejestrujemy się w systemie. Co więcej nie ma tutaj konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Przetestuj rozwiązanie za darmowo! – Tutaj

Bota Bitcoin Billionaire pomaga nam między innymi w:

 • zwiększaniu osiąganych przez nas zysków,
 • zmniejszaniu ryzyka, związanego z prowadzeniem inwestycji na giełdzie kryptowalut.

Zastosowanie bota do prowadzenia swoich transakcji na giełdzie jest niezmiernie wygodnym rozwiązaniem, dzięki czemu oszczędzamy nasz cenny czas, potrzebny na prowadzenie samemu transakcji i możemy zarobić jeszcze więcej. Decydując się na grę na giełdzie Bitcoin Billionaire naprawdę warto dobrze rozważyć jego wykorzystanie.

Czy granie na giełdzie kryptowalut jest bezpieczne?

Granie na giełdzie przy wsparciu nowoczesnego systemu botów jest niezmiernie bezpieczne, gdyż w ten sposób inwestorzy nie padną ofiarą możliwości łatwej utraty wszystkich, zgromadzonych na swoim koncie funduszy. Najlepszym rozwiązaniem dla osiągania sukcesu na giełdzie jest decydowanie się na prowadzenie długoterminowych inwestycji, które niosą za sobą znacznie mniejsze ryzyko i w dłuższej perspektywie czasowej przynoszą naprawdę duże zyski.

Ile można zarobić na Bitcoin i giełdzie kryptowalut?

Bitcoin Billionaire daje możliwość określenia swoich dziennych zarobków na poziomie, nawet 4 do 5 tysięcy złotych. Do tego celu, nie trzeba być zalogowanym w systemie przez cały czas, a  wystarczy tylko godzina, aby nasze działania odniosły pozytywne rezultaty.

Osoby, które interesuje możliwość zarabiania kryptowalut, korzystając z pomocy bota są w stanie zarobić nawet ponad milion złotych. Samo korzystanie z systemu jest bezpłatne, a aby rozpocząć jego użytkowanie wystarczy jedynie uczynić początkową wpłatę, która jest przesyłana na nasze wirtualne konto. Nie ma to żadnego związku z systemem MLM, a na Bitcoin może zarabiać praktycznie każdy, samemu kształtując wysokość osiąganych przez siebie zysków.

Przetestuj rozwiązanie za darmowo! – Tutaj

Podsumowując, oprogramowanie Bitcoin Billionaire jest bardzo dobrym sposobem na dorabianie lub zarabianie naprawdę wysokich sum pieniędzy. Ponadto:

 • daje nam gwarancję stałego dochodu,
 • jest niezmiernie proste w obsłudze.

Liczba osób, korzystających z usług systemu wciąż wzrasta, gdyż oprogramowanie jest naprawdę bezpieczne i skuteczne. Zacznij zarabiać i Ty na giełdach kryptowalut i wyeliminuj możliwość jakichkolwiek niepowodzeń razem z botem Bitcoin Billionaire.

 • Crypto engine
 • Publikacja Sponsorowana

  UWAGA — powyższy artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej. Nie zgadzamy się by na podstawie wpisu ktokolwiek wykonywał jakiekolwiek inwestycje. Inwestując na podstawie wpisów sponsorowanych bardzo mocno ryzykujesz i MOŻESZ WSZYSTKO STRACIĆ.

  Żadna z informacji tutaj zawarta nie jest “rekomendacją” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715